TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

iPhone Air
2

70 gramlık iPhone “Air” [Video]

Her yıl yeni bir iPhone modeliyle karşılaşıyoruz. Apple’ın “S” olarak adlandırdığı modelleri genellikle bir önceki modelle aynı tasarıma sahip oluyor. Cupertinolu şirketin önümüzdeki yılın eylül ayında piyasaya süreceği yeni iPhone modelinde iPhone 5/iPhone 5s’ten farklı bir tasarım çizgisi kullanması bekleniyor.

İtalyan reklam ajansı SET Solution, yeni iPhone modelini merakla bekleyen teknoloji tutkunları için konsept bir video ve televizyon reklamı yayınladı. iPhone Air olarak adlandırılan telefon üst kısmından ölçüldüğünde 1,5 mm kalınlığında, alt kısmından ölçüldüğünde 3 mm kalınlığında. Toplam 13 cm uzunluğunda ve 6 cm genişliğinde olan telefon sadece 70 gram (iPhone 5s, 112 gram ağırlığında) ağırlığında. Neredeyse iki adet kredi kartı kalınlığında olan ve tüy kadar hafif olan telefonda iPhone 5s’te de kullanılan ana ekran tuşuna yerleştirilmiş parmak izi okuyucusu Touch ID de kullanılıyor. iPhone Air’ın konsept videosunu ve televizyon reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR
  • Burak Yılmaz

    Apple’dan beklediğim işletim sistemindeki tasarım değişikliğini iOS7 ile başarı ile gerçekleştirdi. Artık telefonun kasasınında değişmesi çok güzel olacak düşüncesindeyim. Umarım kullanıcıyı tasarım anlamında heyecanlandıracak adımı atarlar.

  • rrrr

    adamlar konsept olayini asmislar resmen

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...