TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

iphone concept
1

Apple’dan hem iPhone 7s hem de iPhone 8 gelebilir

2017 yılında piyasaya sürülecek olan iPhone’un iPhone 8 olarak adlandırılacağı uzun bir süredir iddia ediliyordu. Ancak Ming-Chi Kuo‘nun yaptığı açıklamaya bakılırsa Apple, iPhone 7s ismini de kullanmayı amaçlıyor. 

Kuo’nun belirttiğine göre daha önce de söylendiği gibi 3 farklı iPhone modeli bekleniyor. Ancak bu cihazların isimlendirme olarak iPhone tarihinde bir ilke imza atacağı söyleniyor. iPhone 7s ve iPhone 7s Plus isimli cihazların yanı sıra bir de iPhone 8 adlı en üst seviye cihazın satışa sunulacağı belirtiliyor. Tüm cihazların A11 işlemciyle geleceği söylenirken iPhone 7s ve 7s Plus’ın OLED yerine LCD ekran kullanmaya devam edeceği ileri sürülüyor. OLED ekranın ise iPhone 8’e özel olacağı iddia ediliyor. Kablosuz şarj teknolojisinin her cihazda olup olmayacağı bilinmezken 2017’de kısıtlı olarak kullanılabilecek bu teknolojinin 2018’de piyasaya sürülecek olan iPhone ile daha da yaygınlaşacağı belirtiliyor.

*Haberin görseli konsept çalışmasıdır.

YORUMLAR
  • Olcayto anaçoğlu

    Amaç standart belirlemek ise Kablosuz şarj bütün cihazlarında olmalı. Gerçi apple kullanıcısı bir çok özellikten hala habersiz. Miracast bir cihazda hala nasıl olmaz anlamıyorum arkadaş…
    Gittim yanına Apple TV almak zorunda kaldım.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...