TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

apple kampüs 5
4

Apple’ın uzay gemisine benzeyen kampüsü belirmeye başladı

Apple Toolbox adlı sitenin havadan çektiği fotoğraflar, Apple‘ın Cupertino, California’da inşaatına başladığı ve bir uzay gemisini andıran yeni kampusunun son halini gözler önüne serdi.

Dün çekildiği belirtilen inşaata ait fotoğraflarda, “uzay gemisinin” yüzeyde ortaya çıkmaya başladığı açıkça görülebiliyor. Oldukça düzenli ve yoğun bir çalışmanın sürmekte olduğunun anlaşıldığı fotoğraflarda ana yapının yanında, araştırma ve geliştirme tesisleri olması planlanan diğer yapıların da belirginleşmeye başladığı fark edilebiliyor.

apple kampüs 2
Projeye liderlik eden Apple CFO’su Peter Oppenheimer’ın geçtiğimiz mart ayında emekliye ayrılmasının ardından yeni kampus inşaatının sorumluluğunu kimin üstlendiğine dair henüz bir açıklama yapılmış değil.

Kendi güç santrali olan, güneş panelleriyle kaplı ve günde 13 bin kişiyi ağırlayabilen kampusun yaklaşık iki yıl sonra şirket çalışanlarının kullanımına hazır hale geleceği tahmin ediliyor.

apple kampüs 3
apple kampüs 4
apple kampüs

YORUMLAR
 • ismail ozan izci

  muhteşem !
  umarım, en azından bitirine kadar büyük mali sorunlar yaşamazlar da zamanında bittiğini görürüz. eminim bittiğinde star wars filminden bir kare gibi görünecek.

 • TUNCAY

  merak etme kasasında türkiyeden daha fazla amerikan doları var 😉

 • TUNCAY

  merak etme kasasında türkiyeden daha fazla amerikan doları var 😉

 • cemshid

  insan bi temel atar..

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...