reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

ASUS ZEN AIO PRO
asus aio zen
asus aio zen
4

Asus’tan iMac’e rakip hepsi bir arada bilgisayar ailesi

13 Kasım 2015

Asus, yeni hepsi bir arada bilgisayar serisi Zen Aio Pro’yu tanıttı. Tasarımı ve sunduğu özelliklerle Apple’ın hepsi bir arada bilgisayarı iMac’i hedef alan Zen Aio Pro, alüminyum yekpare gövdeyle birlikte geliyor.

Full HD çözünürlük veya Ultra HD çözünürlüklü 23,8 inçlik IPS ekranın yer aldığı bilgisayarların Ultra HD çözünürlüklü versiyonları dokunmatik ekrana sahip. Ailenin giriş seviyesi Z240-C1, Core i5-6400 TL işlemciye, 1 GB GeForce GTX 950M grafik işlemcisine ve 720p kameraya sahipken, ailenin en güçlü üyesi Z240-C2, Core i7-6700 işlemciyi, 2 GB GeForce GTX 960M grafik işlemciyi ve RealSense kamerayı bünyesinde barındırıyor.

8 GB veya 16 GB RAM seçeneğiyle satın alınabilen bilgisayarda 1 TB hibrit depolama alanı bulunuyor. USB 3.1 Type-C, dört adet USB 3.0, iki adet USB 2.0, iki adet HDMI, SD/MMC kart okuyucu ve 3,5 mm cihazın bağlantı noktaları arasında. Kısa bir süre içerisinde yurtdışında piyasaya sürülecek Windows 10 işletim sistemli Asus Zen AIO Pro ailesinin fiyat aralığı 999-1.899 dolar olacak.

YORUMLAR
 • Bulut

  İmac tasarımı ile imac’i nasıl vuracak anlamıyorum, İmac bir tasarım idolü her ikonda yada İmgelemede İmac’i tanırsınız. Çakma İmac gibi duran bu aletle bir tasarımcı düşünemiyorum.

 • adam

  Mac sistem kullanmayı sevmeyen ama şık PC isteyen insanların derdine derman olmuş 🙂

 • intell

  usb vs portların gösterildiği görsel bu ürüne ait değilmiş gibi…

 • selim

  Asus candır.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...