YENİ
Huawei Mate 10 Pro ilk bakış Huawei Mate 10 Pro ilk bakış

POPÜLER

Bethesda akıllı saat görevi gören yeni Pip-Boy’unu tanıttı

13 Haziran 2016

Geçtiğimiz yıl Bethesda‘nın Fallout 4 duyurusunda tanıtılan gerçek boyutlu Pip-Boy replikası sizi heyecanlandırdıysa hazır olun. Çünkü bu sene duyurulan Pip-Boy, geçen yılki replikayı rafa kaldıracak.

Akıllı telefonun ekranından beslenen ve telefonunuzu içine koyarak çalıştırabileceğiniz Pip-Boy replikası geçtiğimiz yıl pek çok Fallout 4 hayranını heyecanlandırmış ancak aynı şekilde pek çoğunu ise tam anlamıyla etkileyememişti. Telefona hapsetmeyen ve gerçekten çalışan bir Pip-Boy isteyen hayranların sesine kulak veren Bethesda kendi “akılı saatini” duyurdu. Yeni Pip-Boy kendine ait bir ekranla geliyor ve gerçekten çalışıyor.

Bluetooth ile akıllı telefona bağlanan yeni Pip-Boy, eski replikayı alanları bir hayli üzecek. Telefonunuzla gerçekleştirebileceğiniz pek çok işlemi bileğinize taşıyan Pip-Boy ile çağrı yanıtlayabilir, mesajları kontrol edebilir, hatta müzik yayını bile yapabilirsiniz. Üstelik mobil cihazınıza bağlı değilseniz ekran çalışmaya devam ediyor. Alarm olarak kullanabileceğiniz Pip-Boy aynı zamanda oyun içi görüntüleri de barındırıyor. Ancak cihaz ne yazık ki Fallout 4 ile birlikte çalışmıyor.

Yaklaşık 900 gram olan Pip-Boy standart boyutla geliyor. Hoparlörlü şarj standı da kutu içeriğinin bir parçası. Fallout 4’ü olmayanlar için ise kötü haber; Pip-Boy’un kutu içeriğine oyunun kendisi dahil değil. Sadece 5 bin adet üretilecek olan Pip-Boy Deluxe Bluetooth versiyonunun fiyatı ise 350 dolar. Bethesda’nın çevrim içi mağazasında ön satışta olan bu fazlasıyla büyük ama bir o kadar da etkileyici “akıllı saat” 11 Kasım‘da alıcılarına gönderilecek. Tabii kargonun Amerika, Kanada ve Avustralya ile sınırlı olduğunu da ekleyelim.

YORUMLAR
ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...