TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

pc4lmuf0hhtr3cbsisf
7

Bu adamı izlerken nefesinizi tutamayacaksınız! [Video]

Aşağıdaki videoyu izlerken yüreğiniz ağzına gelecek. Ölüme meydan okuyan Mark Laurence, Huayin şehri yakınlardaki Hua Dağı’na çıkıp yürek hoplatacak sahnelere imza attı. Laurence, yerden metrelerce yükseğe inşa edilmiş köprü şeklindeki tahtada yürüyüp dağın çevresinde yürüdü. Demir halat yardımıyla yürüyüşe çıkan Laurence, sonrasında bu halatı çıkarıp ölüme meydan okudu. Dünyanın en tehlikeli yerlerinden biri olarak kabul edilen Hua Dağı’na çıkmaya cesaret edebilir miydiniz?

VİDEO

YORUMLAR
 • Yusuf Çatalkaya

  Dikkat çeken o adam değil. O yürüdüğü tahtaları oraya kim çakmış 😀

 • FF

  +1+1+1+1+1+1

  Tam yapmayı planladığım yorumdu.

 • bir teknoloji dergisinden beklenen nefis bir haber, teşekkürler.

 • The

  Sitede “konu ve gündem dışı” içeriklere çok uzun süredir yer veriliyor. Sinema, müzik, sanat, tasarım, bilim, uzay, otomobil, moda, trendler… Hepsini severek takip ediyoruz. Tık kaygısı olmadan haber yapan sitede kaç habere teşekkür ettin de ironin eksik kaldı?

 • The

  Şuradaki haberlerin hepsine teşekkür edebilirsin sırayla. http://www.log.com.tr/category/radar/

 • ilk gününden bu yana ilgiyle takip ettiğim ve türkçe içerik olarak rakipsiz bulduğum özgün bir teknoloji dergisinde, sıkı bir log okuru olarak bu tarz boşluk dolduran “boş haber”leri okumak/görmek istemiyorum.
  teknolojiyle alakası olan, “sinema, müzik, sanat, tasarım, bilim, uzay, otomobil, moda, trendler” olarak tanımladığınız “radar” haberlere de zaten bir itirazım yok.

  avukatlığınız için size de teşekkür ederim fakat bırakın da neye nasıl yorum yapacağım bana kalsın.

 • ali

  bu bir deney olsa gerek ..

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...