reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

ready jeans
2

Bu pantolonların güvenliği Norton’a emanet [Video]

Pantolon ve güvenlik kelimeleri yan yana epey garip duruyor olabilir. Ancak cüzdanımızı taşıdığımız pantolonların yeterince güvenli olması gerekiyor. Norton‘un güvenlik konusunda onay verdiği pantolonlar, fon toplama sitesinde destekçilerini bekliyor.

Kredi kartlarının temassız olarak da kullanılabilmesi nedeniyle içerisindeki bilgileri çalmak günden güne kolaylaşıyor. NFC ve RFID teknolojilerini barındıran kartlar cebinizdeyken bile kötü niyetli kişiler tarafından kopyalanabiliyor ve izinsizce kullanılabiliyor. Söz konusu pantolonlar bunu önleyen bir yapıda üretiliyor ve pantolonun dışarısından kart bilgilerini almak isteyen hırsızların eli boş kalıyor.

Şu anda Betabrand‘de destek bekleyen Ready isimli pantolona sahip olabilmek için 151 dolar bağışta bulunmak gerekiyor. 19 gün içerisinde sona erecek olan bağış toplama kampanyası şimdiden başarıya ulaşmış durumda ve şubat ayında bu pantolonlar sahiplerine teslim edilmeye başlanacak.

VİDEO

YORUMLAR
  • Muhammed Emir

    Süper bence

  • Yunus Karaca

    saçma bence, ya kıyafeti beğenmezsem üzerime olmazsa ne olacak? kıyafet yerine kartlık / cüzdan falan yapsalar daha mantıklı olurdu.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...