TEST ETTİK
PS4 Pro incelemesi PS4 Pro incelemesi

POPÜLER

sony lavender
5

Çerçevesiz ekranlı Sony Lavender’a ait fotoğraflar sızdı

Geçtiğimiz ayın sonlarına doğru Japonya’da Xperia Z4’ü duyuran ve 26 Mayıs’ta Avrupa için Xperia Z4’ü duyurmaya hazırlanan Sony’nin yeni bir telefon hazırlığı içinde olduğu ortaya çıktı. Sony’nin Lavender kod adıyla anılan telefonuna ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete sızdı.

Fotoğraflardan çerçevesiz ekranla birlikte geleceği anlaşılan telefonun piyasada satılan Xperia telefonlardan daha ince olacağı belirtiliyor. Ön panelin üst tarafında büyük kamera sensörü ve flaş yer alırken, Xperia ailesinin yeni üyesi olacağı konuşulan telefonda stereo hoparlör de bulunacağı ifade ediliyor. 1,7 GHz sekiz çekirdekli Cortex-A53 işlemci, Full HD ekran, 2 GB RAM, LED flaşlı 5 megapiksel ön kamera (13 MP de olabilir) ve 13 megapiksel arka kamera Sony’nin yeni telefonunda yer alacağı konuşulan teknik özellikler olarak göze çarpıyor. Sony’nin çerçevesiz ekranıyla dikkat çekeceği konuşulan telefonunun ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı şu an için bilinmiyor.

Sony Lavender

YORUMLAR
 • Samsung, çerçevesiz ekran isteyen kullanıcılara, edge modelleri ile daha da iyisini sunmayı çoktan başardı bile. Yani artık çerçevesiz ekranın pek bir esprisi kalmadı.

 • Volkan

  Samsung ile Sony’nin “daha iyi” olup olmama konusunda kıyası ne kadar ilginçse tasarım yönünden zevkler ve tercihler adına henüz ortaya çıkmamış bir cihaz üzerinden yorum da bir hayli gereksiz. Zira ben de Samsung tasarımlarını felaket derecede kötü buluyorum, çerçevesiz ekran konusunda tatmin edici olmadığı kanısındayım ve Sony’nin bu telefonunu merakla bekliyorum. Sonuçta bu bir zevk meselesi.

 • Alper Kutlu

  ne kadar saçma bir yorum tmm artık çerçevesiz ekranlı telefon yapmasınlar samsungda başka yapmasın nasılsa edge var 😀 keşke sizinkilerde seni yapmasaymış senden çok var buralarda 🙂

 • Yılmaz

  ahahah alper kutlu alemsin :)))))

 • Mesut

  Benim için sıfır ekranda samsung başarılı değil hala bir espirisi var şuan lg başarılı ama fazla dayanıklı değil o yüzden sony sabırsızlıkla bekliyorum bu modelini kendi cihazım xperia z3.)

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...