TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

7

Çift silindirli Honda CBR 250RR yola çıktı

08 Haziran 2016

Honda CBR hayranlarının yıllardır beklediği kutlu haber nihayet gerçek olmak üzere. Yayınlanan son “Coming Soon” yazılı CBR 250RR görseli, bu bekleyişe fazlasıyla değecek gibi görünüyor.

Küçük sınıfın büyük oyuncusu, Honda’nın en çok satan modellerinden CBR 250R, artık bir “R” daha kazanmaya çok yakın. Honda biraz geç de olsa nihayet “oraya bir R daha yazmanızı rica edeceğim” dedi ve CBR 250RR için hazırlıklara başladı. Car & Bike paylaştığı görselin seri üretime en yakın hali, hatta doğrudan bu olduğunu ileri sürüyor ki büyük ihtimalle de yanılmayacak. Nitekim yeni görsel, Honda’nın Tokyo 2015’te paylaştığı (yukarıdaki galeride yer alan) “Light Weight Super Sports” konseptiyle bire bir örtüşüyor.

honda-cbr250rr-leak
Peki ekstra “R” neler getiriyor? Öncelikli bir silindir daha! Yamaha’nın R25 ile piyasayı birbirine katması nihayet diğer Japonu da harekete geçirdi. Paralel çift silindirle gelecek olan Honda CBR 250RR, gücünü de 35 beygire kadar çıkarıyor. Honda’nın fiyat konusunda çoğu zaman rakiplerinden daha esnaf dostu davrandığını düşünürsek, artık Kawasaki ve Yamaha düşünsün diyebiliriz.

Honda yeni şahanesini ne zaman resmiyete kavuşturup hangi fuarda sergileyecek bilemiyoruz ancak yeni model yılıyla birlikte piyasaya süreceği artık kesin gibi.

YORUMLAR
 • ngnmtl

  r25’ten sonra heryer artık cbr250rr olur artık.

 • Fatih Aytekin

  inş cnm yha

 • baran

  r25’ten çok farkı yok aynı şekide 35 bg güç üretimi tek fark duyduğuma gore cbr 250rr da abs olacakmış 🙂

 • Candar Furkan

  Cbr 250 rr yamaha r25 paket edicek yamahacilarin agzi acik kalicak yamaha patlamaya hazir ol

 • İbrahim

  Ne zaman gelicek türkiyeye?

 • gökhan

  aynen gelmesini bekliyorum ama bi model daha var çift egsozlu kararsız kaldım çift egsoz 100 de 80 düşünüyorum ama insallah gelir türkiyeye

 • dustdevill

  Türkiyeye gelmiyor malesef euro4 emisyon kurallarına uymadığı için.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...