reklamı kapat
YENİ
iPhone X ve tüm özelikleri! iPhone X ve tüm özelikleri!

POPÜLER

Çıkış tarihi ortaya çıkan BMW 8 Serisi için iki yeni model iddiası

BMW’nin binek segmentteki en tepe modeli olmaya hazırlanan BMW 8 Serisi‘nin detayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Üstelik yeni gelişmelerle birlikte.

BMW’nin, Mercedes’in S Class serisine karşı en büyük rakip olarak gösterilen ve markanın binek araç segmentinin en tepe noktasına yer alacak olan yeni BMW 8 Serisi‘yle ilgili detayları geçtiğimiz günlerde sizlerler paylaşmıştık. Aradan geçen sürenin ardından BMW’nin planları arasında kesin olmamakla beraber yeni gelişmelerin yaşanabileceği sinyalleri gelmeye başladı.

bmw8serisicoupe
Almanya merkezli kaynakların iddiasına göre Mercedes’in S Class Coupe ve Cabriolet modelleriyle birlikte yeni bir strateji içerisine girmeyi düşünen BMW, M departmanının V12 motorla kombin edeceği M8 modelini devreye sokabileceği söyleniyor. BMW 8 Serisi’nin ilk resmi adımlarının 2018 yılında atılması beklenirken modelin Convertible modeli için ise 2019 yılı işaret ediliyor. CLAR mimarisi üzerine inşa edilecek olan 8 Serisi, BMW ailesinin en uzun modeli olmaya hazırlanıyor. BMW ekibi, aracın motor karakterini tamamlayacak şekilde sportif tasarım hatlarına sahip olmasında oldukça titiz olduğu da belirtiliyor.

YORUMLAR
ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...