TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

3

Dell, 32 inçlik Ultra HD monitörüyle profesyonellere göz kırpıyor

Dell, profesyonel kullanıcılar için geliştirdiği Ultra HD (4K) çözünürlüklü yeni monitörünü duyurdu. Full HD’ye kıyasla dört kat daha kaliteli ve detaylı görüntüler sunan UltraSharp 32 isimli monitör, 3840×2160 piksel çözünürlüğüyle (IGZO panel kullanılıyor) dikkat çekiyor. 32 inç ekran boyutuna ve 1,07 milyar renk desteğine (16,7 milyon renk destekli standart monitörlerden 64 kat daha fazla) sahip olan monitörün bağlantları arasında SD kart okuyucu, DisplayPort, mini DisplayPort, USB çoklayıcı ve HDMI yer alıyor. 

Özellikle medya sektöründe çalışan (grafik ve endüstriyel tasarımcılar) kişiler için tasarlanan monitörün ayağı da kolayca ayarlanmaya müsait yapıda. Bu yılın dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek olan 4K çözünürlüklü monitörün satış fiyatı Dell tarafından açıklanmadı. Ancak bir parça yüksek olacağını tahmin etmek zor değil.

YORUMLAR
  • dell profesyonel monitör pazarında yüksek fiyat performans oranıyla ev kullanıcıları için müthiş bir seçenek. 32 inç ultrasharp için de bu geçerli olur umarım.

  • Özellikle bu ürünü merakla bekliyorum ben de.

  • 1800$ civarında olmasını bekliyorum amerika satış fiyatının ama tutup 2400$ derlerse de çok şaşırmam, sanırım sınıfında bir ilk olacak.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...