TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

asus
5

Dünyanın en hızlı Wi-Fi router’ı

Asus, dünyanın en hızlı Wi-Fi router’ı RT-AC87’yi Amerika’da satışa sundu. İlk olarak CES Fuarı’nda tanıtılan router, Wave 2 özelliğini bünyesinde barındırıyor. Bu özellik sayesinde daha güvenli ve daha hızlı bir performans sergileyen RT-AC87’de 802.11ac bağlantı teknolojisi bulunuyor.

802.11n’ye kıyasla bağlantı hızı üç kat daha fazla olan router’ın çift kanallı yapıya sahip oluşu trafik sıkışıklığından kaynaklanan hız yavaşlamasına bir çözüm sunuyor. 5 GHz bandında 1,73 Gbps hıza ulaşan router, 2,4 GHz bandında 802.11n hıza da destek veriyor. Quantenna’nın QSR1000 4×4 Multi-User Multiple Input Multiple Output (MU-MIMO) çip setini kullanan router’da geniş kapsama alanı için dört adet çıkarılabir harici anten mevcut. Gelişmiş yüksek sinyal gücü sayesinde Full HD veya 4K Ultra HD çözünürlüklü videoların kablosuz aktarılmasında hiçbir sorun yaşatmayan router, Amerika’da 270 dolardan satışa sunulmuş durumda. Asus RT-AC87’nin diğer pazarlarda ne zaman piyasaya sürüleceği şu an için bilinmiyor.

YORUMLAR
 • Mehmet

  genelde tarlada çalışanların aşina olduğu bir görünüme sahip, ama biraz daha estetik olmuş… Teknolojik Yaba 🙂 karizmatik duruyor gerçekten…

 • technologist35

  Asus günümüz teknoloji dünyasında bence bir apple,google,microsoft gibi üst bir değerdir

 • Fatih Şahin

  Nedir?

 • technologist35

  Nedir derken ne yapmismi asus bugune kadar manasinda soruyorsun.

 • technologist35

  Sana istersen istedigin kadar link vereyim. Cogu nedirlerine cevap olur

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...