reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

bileklik
bileklik
bileklik
bileklik
bileklilkk
4

Dünyanın ilk giyilebilir iPhone şarj kablosu Türkiye’de

22 Aralık 2015

Akıllı telefonların şarj sorununa yenilikçi bir çözüm geldi. Dünyanın ilk giyilebilir iPhone şarj kablosu olarak lanse edilen Kyte & Key bileklikler Türkiye’de satışa sunuldu.

Şarj cihazlarını her an yanında taşıyan kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bileklikler şık tasarımlarıyla göze çarpıyor. Farklı renk ve model seçenekleriyle her zevke hitap eden bilekliklerin orta boyu 12-15 cm, büyük boyu ise 15-18 cm. Lightning ve bünyesinde barındırdığı USB sayesinde Lightning’li cihazları şarj edebilen kablo, görünüş açısından piyasada satılan kablolardan giyilebilir oluşuyla ayrılıyor. Türkiye’de sadece shopigo.com ve Nişantaşı No:17 mağazasında satışa sunulan ilk giyilebilir iPhone şarj kablosunun Türkiye’deki başlangıç satış fiyatı 375 TL.

YORUMLAR
 • Hakan Gürsoy

  daha öncede vardı , bu kadar şık olmasada bileklik tarzında şarj kablosu yapılmıştı. İlk olmadığı aşikar

 • h.a.

  Benzer ürünler (Tesbih, kolye vs.) Çin menşeili alışveriş sitelerinde 1-2$’a satılıyor.

 • volkancanbulat

  çüş be kardeşim soygunun da böylesi olmaz ama

 • Haki Mercimek

  Yahu arkadaş vallahi bunlar insanı dinden imandan çıkarır çüş ulan o paraya telefon alan var bunlar kablosunu satıyor töbe töbee.. zaten bu shopigo resmen adam s…(seviyor) ürünlerin fiyatları ayrı bir dünyada yaşıyor.. soldan bir virgülü unutuyor kim yazıyorsa fiyatları. Çokomel kafalar!!

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...