reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

1

Facebook canlı yayın özelliğini tüm kullanıcılara açıyor [Video]

Facebook geçtiğimiz yaz ayında ünlüler için kullanıma sunduğu canlı video yayınlarını şimdi tüm kullanıcılar için hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Facebook’un Meerkat ve Periscope’un bir anda popülerleşmesinin ardından böyle bir adım atması kaçınılmazdı. Ancak ilk etapta sadece “onaylanmış” hesaplar için kullanıma sunulan özellik şimdi tüm Facebook kullanıcıları için geliyor. Facebook’un canlı videolarının diğer platformlara göre avantajlı olmasının sebebi videoların kaydedilip istenildiği zaman tekrar izlenilebilmesi. Zira Meerkat ve Periscope 24 saatin sonunda videoları siliyor. Tabii yaptığınız canlı yayını kendi isteğinize bağlı olarak silme hakkınız da saklı tutuluyor.

Tıpkı durum girer gibi tek dokunuşla ulaşabileceğiniz canlı yayın seçeneği şimdilik Amerika’da küçük test grubu tarafından kullanılsa da yakın gelecekte tüm kullanıcılar canlı yayın yapabilecek.

YORUMLAR
  • Mehmet Altın

    ben canlı yayın özelliği geldiğine hala inanmıyorum 🙂 çevremde kimsede canlı yayın özelliği yok zaten https://www.facelive.org/ sitesinde de görüldüğü türkçe yayınçok az.Bence gelmedi biri haber yaptı sonra herkes yapmaya başladı

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...