TEST ETTİK
Huawei P9 lite 2017 incelemesi Huawei P9 lite 2017 incelemesi

POPÜLER

Fast & Furious 8 kadrosunda sürpriz isim

Helen Mirren ve Fast & Furious. Yan yana yazınca bile tuhaf görünen bu iki isim nasıl olduysa bir araya geldi. Evet, “Kraliçe” Helen Mirren’dan bahsediyoruz. Ve evet, şu sonu hiç gelmeyecekmiş gibi duran aksiyon film serisi Hızlı ve Öfkeli’den.

Oscar, Tony, Emmy, BAFTA ne varsa süpürmüş, toplamadığı ödül kalmamış, hem kendi neslinin hem de genç nesilin gıptayla baktığı Helen Mirren resmen Fast 8‘de oynamak için gün sayıyor. Evet, bizzat kendisi sayıyor zira bu ünlü aktrise götürülmüş cömert bir teklif değil, tam aksine Helen Mirren’ın kendi isteğiyle oluşan bir durum. Meğer yılların usta drama oyuncusu tam bir hız tutkunuymuş.

Elle ile yaptığı röportajda otomobil tutkusundan bahseden usta oyuncu, oynadığı filmlerde özellikle otomobil sahnesi varsa mutlaka direksiyon başına geçmek için fırsat kolladığını, hız yapmaktan aşırı zevk aldığını belirtti. Konuyu asıl bomba habere getiren Mirren, yeni Fast & Furious filminde oynayacağını da birinci ağızdan açıkladı. Ayrıca Fast & Furious Twitter hesabı da haberi doğruladı.


Söz konusu haberden sonra filmin Wikipedia sayfası güncellendi ve Helen Mirren’ın eski bir CIA ajanını oynayacağı ortaya çıktı. Usta oyuncuyu Vin Diesel, Jason Statham ve Dwayne Johnson gibi isimlerle ve hız canavarı otomobillerle yan yana görmek gerçekten çok tuhaf olacak.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Fast & Furious 8 kadrosunda sürpriz isim” için bir cevap

  1. Anıl KARA dedi ki:

    Harbiden ilginç 😀 Çekimlerde ölmese bari 😀 😀

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...