reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

4

Finlandiya Başbakanı: Bizi Apple batırdı

Bir zamanlar Finlandiya’nın en büyük iki gelir kapısı olan cep telefonu ve kağıt endüstrisi yavaş yavaş durma noktasına geldi. Finlandiya Başbakanı Alexander Stubb’a göre bunun en büyük sebebi Apple!

Geçtiğimiz cuma günü Kredi Derecelendirme Kurumu Standard & Poors tarafından kredi notu düşürülen Finlandiya, suçluyu bulmuş görünüyor. Ülkenin AAA görünümünde olan kredi notu AA+’a düşürüldükten sonra CNBC’ye açıklama yapan Başbakan Stubb, iPhone ve iPad’i hedef aldı. Stubb, “iPhone’un en büyük cep telefonu üreticimiz olan Nokia’yı; iPad’in ise kağıt sektörümüzü derinden etkilediğini söyleyebiliriz.” dedi. Kağıt sektörünü bilemiyoruz ancak Nokia’nın Microsoft tarafından satın alınmadan önce neredeyse batma noktasına geldiğini söyleyebiliriz.

YORUMLAR
 • Sinano

  Adam haklı ..

 • vatandaş

  afedersiniz ama kendi aptallıklarından battılar microsoftun kucağında fazla gezmiceklerdi

 • Guest

  Nokia her halükarda 3. olabilecek potansiyele sahipken onu satmak, insanın kendine yaptığını başkası yapmaz, lafına tam uyuyor.

 • Murat

  Symbianda durmakta direnip klasik tip ve gorunusunde inat edip yenilik olmadan tip ve olcu degisikligiyle yetinirse olacagi buydu zaten iyide oldu

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...