TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

2

Galaxy Mega’sından olmamak için başından vuruldu [Video]

Başımıza silahlı soygun ve gasp gibi ciddi bir olay gelecek olsa, o an nasıl davranacağımıza ilişkin tahmin yürütsek de kesin bir yargıya varmamız zor. Zira hayati tehlikenin söz konusu olduğu bu gibi aşırı stresli durumlarda beklediğimizden çok farklı davranabiliyoruz. ABD’nin Teksas eyaletinde gaspa maruz kalan bir kadın da, kendinden hiç beklemediği bir davranış göstererek Samsung Galaxy telefonunu gaspçıya vermektense vurulmayı göze aldı.


Çöp atmak üzere dışarı çıktığı sırada saldırıya uğrayan kadın, telefonunu vermeyi reddetmiş. Gaspçının kendisini silahıyla tehdit etmesi üzerine, adının Courtney olduğu belirtilen mağdur, telefonunu saldırgana uzatmak yerine olduğu yerde çömelip vurulmayı beklemiş. Silahtan çıkan kurşun Courtney’nin başını sıyırıp geçmekle kalmış, ancak 29 yaşındaki genç kadın saldırı sırasında gösterdiği davranışa kendi de anlam veremiyor: “700 dolarlık bir telefon için canımdan oluyordum. Niye böyle davrandığımı kendim de bilmiyorum.”

VİDEO

ETİKETLER
YORUMLAR
  • yusuf

    Galaxy Mega’sından değil de Telefonundan olmamak için deseydiniz keşke. Viral mi subliminal mi bilemem ama reklam kokmasın lütfen buralar..

  • Mücahit

    ben buna kapitalizm derim.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...