TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

GTA VI
5

GTA VI’nın haritası tüm Amerika’yı kapsayabilir

Rockstar Games’in başkanı Leslie Benzies’ın geçtiğimiz şubat ayında GTA VI’nın geleceğini onaylamasının ardından oyuna ait yeni detaylar ortaya çıktı. Oyunseverler tarafından merakla beklenen yeni GTA oyunu hakkında Moviepilot isimli internet sitesi açıklamalarda bulundu.

İnternet sitesinin iddiasına göre GTA VI’nın haritası tüm Amerika’yı kapsayacak. New York, Los Angelas ve Miami gibi şehirlerin haritalarının detaylı olarak oyuna dahil edileceği belirtiliyor. Daha önceden GTA VI’nın GTA V’e kıyasla 2 kat büyük olacağı dile getirilmişti. 2020 yılında satışa sunulması beklenen GTA VI, sizce tüm Amerika’yı kapsayacak mı? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

YORUMLAR
 • Mrt

  Gta IV den sonra Türkiyede büyük bir oyuncu kitlesi oluştu yeni gelecek Gta’nın İzmir ve istanbulda geçmesi başarılı bir yenilik olurdu =)

 • JounesJuan

  Gta’nın teması Amerikan Rüyasadır arkadaşım başka ülkede geçmesi pek mümkün olmaz. Serinin bazı kısımlarındada dillendirilmiştir “American Dream” olarak.

 • UzkaneR

  Amerikanın tamamını kapsaması çok zor görünüyor.Ama bence 2 ve 3 şehirden oluşan Eyalet’ler olabilir.2019 veya 2020 gibi PSP 5 ve Yani XBOX çıkması bekleniyor.Belkide gelecek yeni platform konsollarla gerçekten bütün Amerika olabilir

 • TC Gökser Pirik

  Artık 90 GB fln olur bu da :/

 • Doğuş

  90 geçer bence 😀

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...