reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

4

Hound’un yetenekleri Google Now ve Siri’nin çok ötesinde [Video]

Geçtiğimiz günlerde Soundhound yeni sesli asistan servisi Hound’u duyurmuş, biz de bu haberi sizinle paylaşmıştık. Sesli asistanla ilgili ilk incelemeler de gelmeye başladı. Henüz beta aşamasında olmasına rağmen Hound’un yetenekleri oldukça etkileyici.

Aslında uygulama duyurulur duyurulmaz Hound’u teste tabi tutan bir inceleme videosu yayınlanmış, ancak bu inceleme Hound geliştiricileri tarafından yapıldığı için şüpheyle yaklaşılmıştı. İnternet üzerinden ürün testleri yapan Tim Schofield isimli YouTube kullanıcısının Hound testi ise tüm şüpheleri ortadan kaldırıyor. Hound’un sundukları Google Now ve Siri’nin çok ötesinde.

Klasik “bugün hava kaç derece, şurada saat kaç, bu ülkenin başkenti neresi?” gibi soruları bir kez bile ikiletmeyen Hound, asıl yeteneklerini Schofield’in paragraf sorularında gösteriyor. Schofield birden fazla soruyu aynı cümle içerisinde soruyor ve Hound hepsine aynı hızda cevap veriyor. Üstelik Hound hala test aşamasında. Henüz emekleme aşamasında bu kadar yetenekliyse, Hound’un gelecekte neler yapabileceği gerçekten merak konusu.

YORUMLAR
 • Etkileyici 🙂

 • AzX66

  Belirtmedi finike gore Cortanadan iyoi degil

 • Atakan Arısoy

  bunun Türkçesi de çıkar. fakat bu beta haliyle ve ingilizce diliyle bile çok etkileyici.
  fake olmadığını varsayıyorum ve gerçekten almış yürümüşler diyorum. bravo.

 • ibrahim

  samsung bunu satın alıp tizenle kullansın

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...