reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

5

HTC Re kameranın fiyatı 50 dolara düştü

HTC RE‘nin piyasaya çıkışının üzerinden bir yıl geçti. 200 dolar fiyat etiketiyle çıkış yapan ilginç tasarımlı kamera, HTC’nin son zamanlardaki ürünleri gibi beklenen ilgiyi görmedi. RE satışlarını canlandırmak isteyen Tayvanlı şirket de son olarak agresif bir fiyat indirimine gitti.

HTC RE, resmi sitede artık 50 dolar olarak listeleniyor. Oldukça hafif ve küçük yapısıyla dikkat çeken cihaz 16 megapiksel çözünürlüklü CMOS sensöre sahip. Aksiyon kamerası Full HD video kaydedebiliyor, suyun 1 metre altında 30 dakika boyunca nefes alabiliyor, mobil uygulamasıyla fotoğraf ve videoları mobil cihazlara aktarabiliyor. 1,5 saate kadar kesintisiz çekim yapabilen kamera aynı zamanda YouTube’a eş zamanlı olarak yayın yapabiliyor. 50 dolara düşen fiyatıyla satın alınabilirliği daha makul hale gelen HTC Re satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: HTC’nin resmi sitesinde görüleceği üzere 50 dolar fiyat etiketli HTC Re çok hızlı bir şekilde tükendi.

htc-re-50-dolar

YORUMLAR
 • Cagdas

  Yazıda yönlendirdiğiniz linkleri kontrol ediyormusunuz bilmiyorum ama bir çok yazınızda denk geldiğimi gibi bundada yanlış bilgilendirme/srun var yönlendirilen sitede ürünün fiyatı 50$ değil 199$.

 • Serhat Sun

  Aynı linke tıkladım fiyat 50 dolar. Ekran görüntüsünü de paylaşıyorum.

 • Mustafa

  199 $ diyor, ben de ne gaza gelmiştim beee…

 • Serhat Sun

  Bu da sepete eklenmiş hali

 • Mustafa

  Yapmayın yaaa, şimdi tekrar kontrol ettim, veeeee OUT OF STOCK! Lanet olsunnnn!!

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...