reklamı kapat
YENİ
iPhone X ve tüm özelikleri! iPhone X ve tüm özelikleri!

POPÜLER

iCloud’a 2 TB’lık depolama seçeneği geldi

Apple, iPhone 7’nin tanıtımı öncesinde iCloud depolama seçeneğine 2 TB‘lık bir alan ekledi. Kullanıcıların 2 TB’lık depolama seçeneğini seçmeleri durumunda ayda 59,99 TL‘yi gözden çıkarmaları gerekiyor.

Apple, 2 TB haricinde 50 GB, 200 GB ve 1 TB depolama seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor. Kullanıcılar bu depolama seçeneklerini sırasıyla 2,99 TL, 7,99 TL ve 29,99 TL ödeyerek sahip olabiliyor. iOS ve Mac kullanıcılarına 5 GB’lık iCloud depolama alanının ücretsiz sunulduğunu da belirtelim. Bu arada hatırlatmakta yarar var. Önümüzdeki hafta iPhone 7’yi tanıtmaya hazırlanan Apple’ın iPhone 7 Plus modelinde 256 GB hafıza seçeneği sunacağı iddia ediliyor. Bir süredir gündemde olan bu iddianın gerçeğe dönüşüp dönüşmediğini öğrenmek için 7 Eylül tarihini beklememiz gerekiyor.

iCloud

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iCloud’a 2 TB’lık depolama seçeneği geldi” için bir cevap

  1. Tool Band dedi ki:

    Düpedüz soygun. Tek seferlik bir ödeme de değil! Yani buna para verene kadar Google’da hesap açarsın sınırsız depolama alanın olur(Google’ın reklamının yalancısıyım). O da olmadı üstüne 100 lira daha koyup git harddisk al yani. Apple gerçekten insanları aptal yerine koymayı iyi biliyor.

ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...