reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

instagram
5

Instagram’a kimsenin fark etmediği yeni bir video özelliği geldi

Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram, video kanadında da kendini geliştirmeye devam ediyor. Bir süre önce Hyperlapse isimli yeni video uygulamasını kullanıma sokan Instagram, videolarına sessiz sedasız bir özellik daha ekledi.

Şimdilik pek fazla kimsenin haberdar olmadığı, olsa dahi pek de umursamadığı yeni özellikle birlikte, Instagram’daki videolar artık durmaksızın dönmeye başladı. Aşağıdaki örnekten de görebileceğiniz üzere; yeni video güncellemesiyle birlikte, tıpkı Vine videolarında olduğu gibi, Instagram videoları da “loop” özelliğine kavuşmuş oldu.

"Bart! With ten thousand dollars we'd be millionaires!" from 'Bart Gets an Elephant'. Season 5, Episode 17.

A video posted by The Simpsons Clips (@thesimpsonsig) on

Söz konusu özelliğin pek umursanmadığını söyledik. Zira Instagram’da video kullanım oranı, muhtemelen ülkemizde belgesel izleme oranından bile daha düşük seviyelerde. Dolayısıyla bu özelliğin Instagram’daki kedili videoları artırmasından ziyade reklam verenlerin işine yarayacağı kesin. Böylesine popüler bir mecrada ürünlerinin tekrar tekrar dönmesini hangi firma istemez ki.

YORUMLAR
 • PSDN915

  Bu kadar abartmaya ve Paparazzilik yapmaya gerek yok, altı üstü video baştan oynatılıyor ve güncellemenin açıklama yerinde yazan birşey.

 • annonim

  yazdiginiz son cumle sizin yaptiginiz bu “sacmaliga” benziyor.

 • instagram ve reklam arasındaki ilişkiyi nasıl kurdunuz anlamıyorum.

 • sasa

  kota sömürgesi .

 • cemre karin

  15 saniye süresi 20 saniyemi oldu ??

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...