TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

7

iOS 7.0.6 güncellemesi yayınlandı

Apple, iOS işletim sisteminde yer alan hata ve açıkları gidermeye devam ediyor. Buna göre güvenlik odaklı iyileştirmelerin yer aldığı 7.0.6 sürümünü indirmeye sunan Apple, daha kararlı bir işletim sistemiyle karşımıza çıkıyor.

Apple, 7.0 sürümüyle birlikte köklü değişikliklere imza attığı mobil işletim sistemini geliştirmeye devam ediyor. Yayınlanan ufak çaplı  güncelleme paketleriyle mevcut açıkları kapatan firma, kısa süre önce 7.0.6 ile mağazadaki yerini aldı. iPhone, iPad ve iPod touch için geçerli olan güncellemede 11b651 kod numaralı, SSL bağlantısı doğrulama için kritik bir düzeltme yer alıyor. Diğer taraftan iPhone 3GS ve dördüncü nesil iPod touch için iOS 6.1.6 güncellemesini paylaşan Apple, eski cihaz sahiplerini unutmadığını da gösteriyor. iOS 7.0.6’yı “Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme” seçeneği aracılığıyla kurabilirsiniz.

YORUMLAR
 • eksi

  allah aşkına telefonum açılmıyor itunes diyor fabrika ayarları diyor biri beni aydınlatsın

 • alper

  kares

 • ismail

  yükledim telefon siyah ekranda kapandı bune ya

 • Okan Çelik

  İfaith programı ile imzalanmış olan ios 6 sürümünü yükledim ardından.ios 7.0.6 güncellemesinin geldiğini gördüm.Arkadaşım güncellemeyi yaptı ciddi anlamda hatalar giderilmiş efektlerinden tut herşeyi.İOS’un yeri ayrıdır.Androide senede bir güncelleme gelirken İOS hafta bir güncelleme gerçekleştirerek sistemi stabilleştirip appstoreda bulunun uygulamaları sürümüne optimeze etmeyi başarıcak gibi görünüyor

 • zafer

  telefonu maffettı kurtarmaya calısıorum telefonu iphone dan kurtulun skm ypcanız ios programını

 • nsezgin

  yapmayın, jailbreaksiz ipad 3 açılmadı bir daha… :…(

 • çakıcı

  güncelledim az önce, sorun yok stabil…

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...