TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

3

iOS’e özel Google Now yayında

Google‘ın Android platformunda kullanılan asistan servisi Google Now’ı iOS platformuna da getireceğini geçtiğimiz ay sizlere duyurmuştuk. Google, elini çabuk tuttu ve Now’ı iOS kullanıcılarının beğenisine sundu. Google’ın iOS için yayınladığı arama uygulamasına entegre edilmiş olarak gelen servis, kullanıcıların seyahat yönlerindeki trafik durumunu öğrenmesine ve toplu taşıma bilgilerine ulaşmasına olanak tanıyor.

iPhone ve iPad kullanıcıları için sunulan servis aynı zamanda kullanıcılara otobüse ne kadar süre boyunca yürümek gerektiğini ve gelecek otobüsün ne zaman durağa yanaşacağını da belirtiyor. Bildirim göndermek için iOS’in bildirim merkezinden yararlanmayan uygulama, yalnızca Google Calendar üzerinden takvim bilgisini alabiliyor. Belirtmekte yarar var, Google Now’ın şu an için Türkiye’de kullanılmıyor.

Google Search

FİYAT
iOS: Ücretsiz*
Android: Ücretsiz*

BOYUT
iOS:  20,3 MB
Android: Cihaza göre değişir

YÜKLEMEK İÇİN
https://itunes.apple.com/tr/app/google-search/id284815942
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.googlequicksearchbox

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Google Search

VİDEO

YORUMLAR
  • Melih Gönenli

    Siri çakması…

  • Özhan BAYRAM

    Ne güzel ama Türkiye’de kullanılmıyor.

  • özgür kerem

    ayarlar > Genel > uluslararası > Bölge seçimi > ingilizce > amerika birleik devletleri.. bunu seçtikten sonra google nowu aktif edin. sonra aynı işlemi geri alıp Türkiyeyi seçsenizde seçiminiz değişmiyor. Google now türkçe olarak aktif olmuş oluyor

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...