reklamı kapat
YENİ
iPhone X ve tüm özelikleri! iPhone X ve tüm özelikleri!

POPÜLER

iPad’in yeni uygulaması FarmVille!

FarmVille, Treasure Isle, Zynga Poker, Mafia Wars gibi oyunların yaratıcısı Zynga, FarmVille’in iPad uygulamasını duyurdu. FarmVille, firmanın iPad platformu için geliştirdiği ilk uygulama olma özelliğini taşıyor. Firmanın iPhone’da yakaladığı başarının ardından bu hamleyi gerçekleştirmesi zaten beklenen bir durumdu. İnternet ortamında halihazırda kurulu bir çiftlikleri bulunan oyuncular web’den iPhone ve iPad’e taşınabilir, yeni kullanıcılar ise oyunun iPad uygulamasını yükleyerek yenisini kurmaya başlayabilirler.

DOKUNMATİK EKRAN AVANTAJI
Zynga’nın başındaki isimlerden biri olan Steven Chiang, iPad’in olağanüstü bir oyun cihazı olduğunu vurgulayarak daha geniş bir dokunmatik ekranda ve daha gelişmiş grafiklerle FarmVille oynamanın daha eğlenceli olacağını belirtiyor. FarmVille’in iPhone uygulamasının duyurulduğu gün hemen olumlu tepkilerle karşılaşan firma, iPad’te de benzer nitelikte küçük bir fırtına etkisi bekliyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPad’in yeni uygulaması FarmVille!” için bir cevap

  1. […] kaynak Paylaş etiketler: apple, bilgisayar, Farmville, ipad, macbook, oyunları, oyunu, uygulamasıBenzer konularApple ipad’i tutucusu ile macbook gibi kullanYeni MacBook Air notebooklarıFacebook yeni oyunlarıİpad kılıflı resimleriApple macbook yeni modelleriApple’ın jailbreak ile mücadelesiÇift çekirdekli Cortex A9 ipadFacebook driverville oyunuGri ipad kılıfıApple iPad 16GB özellikleri ve incelemesi […]

ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...