TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

5

iPhone 5S ve bütçe dostu iPhone 5C, 10 Eylül’de tanıtılacak

iPhone 5 ile tasarım olarak aynı olacağı söylenen iPhone 5S’in parmak izi okuyucusuna, daha hızlı işlemciye (A7 işlemci kullanılabilir) ve çift LED flaşlı 12-13 megapiksel kameraya sahip olacağı dedikodular arasında. iPhone 5S’te siyah ve bayaz renk seçeneklerinin haricinde şampanya renkli modelin de kullanıcıların karşısına çıkacağı konuşuluyor. iPhone 5C’nin ise iPhone 5S’e kıyasla daha uygun bir fiyattan (plastik malzemeye borçlu) farklı renk seçenekleriyle birlikte satışa sunulacağı da diğer gelen iddialar arasında. Önümüzdeki hafta salı günü Türkiye saati 20:00’da başlayacak olan etkinlikteki yeniliklerden haberdar olmak için LOG’u takip edebilirsiniz.

YORUMLAR
 • Srht

  Ucuz versiyonu burada ne kadar ucuz olabilecek, merak ile bekleniyor 🙂

 • test

  Siz Türkiye’de herhangi bir apple ürününün ucuz olabileceğine inanıyormusunuz ? Ucuz olan versiyonuna 1900 TL derler, normali de 2250’den millete kakalarlar. İnanmayın böyle şeylere.

 • Dırımdırırırım

  Bence 750′ liradan aşağıda bir fiyat olmaz Türkiye piyasasında

 • OKAN ÇELİK

  İPHONE 5 2BİN TL CİVARINDA 5C ÖZELLİK OLARAK İPHONE 5 İLE AYNI KASASI SADECE PLASTİK 300 TL ORDAN KIRSAK 1500-1700 CİVARI BİR FİYAT İLE PİYASAYA GİRİŞ YAPİCAK

 • Emrah TÜRK

  amerikada 99 $ dan satılacak bizimkiler yanına bi sıfır daha koyarlar al sana 999 dolar

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...