reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

10

iPhone 6’nın tasarımına ilişkin yeni görseller sızdı

Sizler okumaktan bizler de yazmaktan sıkıldık ama iPhone 6‘ya ilişkin haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Telefonun 4,7 inç ve 5,5 – 5,6 inç büyüklüğe sahip iki farklı versiyonu olacağı kesin gibi. Apple‘ın yeni telefonun tasarımında iPod touch’tan ilham alacağı ve önemli değişiklikler yapacağı da söyleniyor. Üstelik bunlar yalnızca söylentiden ibaret de değil. Her gün farklı kaynaklardan iPhone 6’nın yeni tasarımının nasıl olacağına dair ipuçları veren farklı fotoğraflar geliyor.


Bu fotoğrafların en yenilerinin kaynağı, daha önceden de Apple ürünleriyle alakalı çeşitli sızıntılarda imzası olan Sonny Dickson. Dickson’un Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştığı fotoğraflarda, iPhone 6’ya ait olduğu öne sürülen ve dummy olarak adlandırılan prototip model görünüyor. Daha önce gördüğümüz örneklere benzeyen model şayet yeni iPhone’un bire bir kopyası ise beklendiği gibi daha yuvarlak hatlara sahip bir iPhone ile karşılaşacağız. Fotoğraflardaki tasarımın final ürüne de uygulanması tartışmaları da beraberinde getirecek gibi görünüyor. Telefon bu haliyle HTC’nin en güçlü akıllı telefonu One (M8)’a bir hayli benziyor.

9to5mac’in yayınladığı yeni fotoğraflarda yer alan dummy’ler de Dickson’ın yayınladıklarıyla aynı görünüyor.


YORUMLAR
 • HUNTER

  yuvarlak hattan çok keskin hatlara sahip olmalı bence apple böyle birşey çıkarırsa büyük hata yapar.

 • HUNTER

  yuvarlak hattan çok keskin hatlara sahip olmalı bence apple böyle birşey çıkarırsa büyük hata yapar.

 • Nihat Badıllı

  Şayet söylentiler doğruysa ve bu şekilde ise iphone 6, apple Harakiri yapmış olur…

 • Nihat Badıllı

  Şayet söylentiler doğruysa ve bu şekilde ise iphone 6, apple Harakiri yapmış olur…

 • mehmet

  Abi iphone dediğin böyle olmaz.Apple eğer kusuru az tasarımını aşırı büyük bir genişleme ve yumuşaklaşan oval kenarlı bir telefona dönüştürürse kesinlikle hayatının hatasını yapar.

 • iphone

  Yalnız iphone 2 ve 3 serilerinde yuvarlak hatlıylıydı iphone 4 ve 5 te keskin hatlara büründü ve galiba apple eski tasarımına dönmek istiyor iphone 2 ve 3 serilerinde olduğu gibi

 • haloville

  Steve jobs’u aratacaklar anlaşılan

 • Uğur Demiröz

  apple firmasını sevmem ama tasarımlarını tanıyorum bu apple ın tasarım konseptine uyacak bi yapıda değil inanmayın bu resimdeki ucuz bi taklit bence

 • oğuzhan Mengir
 • ajda

  saçmalamasınlar telefon iğrenç olmuş.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...