reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

iPhone 6
6

iPhone 6’yı uzaydan yeryüzüne fırlattılar! [Video]

iPhone 6, 30 bin metre yükseklikten düşse sizce ne olur? Armor Gear firması, geliştirdiği iPhone 6 kılıfının sağlamlığını gözler önüne sermek adına iPhone 6’yı uzaya gönderip yaklaşık 30 bin metre yükseklikten aşağı fırlattı.

İki adet GoPro aksiyon kamerasının kaydettiği görüntülerde hava balonuna bağlı iPhone 6, 30 bin irtifaya ve -61 santigrat derece sıcaklığa ulaştı. GoPro kameralara bir adet GPS bulucusunun eşlik ettiği test, yaklaşık 3 saatlik bir sürede tamamlandı. Saatte 112 kilometrelik rüzgar şiddetine dayanan askeri sınıf korumaya sahip olan iPhone 6 kılıfı, tüm zorlu koşulların üstesinden gelmeyi başardı. iPhone 6’nın uçuş videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR
 • subaschi

  millet nelerle uğraşıyor…

 • Fuat Hakioğlu

  iPhone u serbest bırakmamışlar bağlı olarak düşmüş yeryüzüne. bence manasız olmuş bununla ancak soğuğa dayanıklılık testi yapılır ki bunun için uzay yerine kutuplara gitse daha mantıklı olurmuş.

 • Ceren

  saçma olmuş destek olmadan atmaları lazım dı ki anca Olsun

 • Enis Necipoğlu

  Aynen öyle.Bağlı olduğu aparatın yüzeyi sürtünmeyi arttırarak inişi hafifletmiş görünüyor.

 • adam

  Hava direnci nedeniyle zaten bir süre sonra limit hıza ulaşacağı için 1000 mt den düşmesiyle 30 bin den düşmesi arasında pek farketmez. Şova yönelik hareketler bunlar 🙂

 • schahin

  Hayatimiz eksi 61 derecelerle geciyoya iyi oldu dayandigini ogrendigimiz

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...