YENİ
Huawei Mate 10 Pro ilk bakış Huawei Mate 10 Pro ilk bakış

POPÜLER

iPhone X tanıtılmadan 24K altın kaplama versiyonu göründü

10 Eylül 2017

iPhone X, 12 Eylül’de Türkiye saati ile 20:00’de tanıtılacak. Satış tarihi içinse dedikodular sürüyor. Ancak şimdiden altın kaplama bir iPhone X siparişi vermeniz mümkün.

Başta iPhone olmak üzere belli başlı akıllı telefonların altın kaplama modellerini satmasıyla ünlü olan Goldgenie belli ki yeni iPhone X için en az Apple hayranları kadar heyecanlı. İnternet sitesi üzerinden altın iPhone X için ön sipariş almaya başlayan firma kullanıcılara 24K altın, roze altın ve platin olmak üzere üç farklı alternatif sunuyor. Bununla da yetinmeyen Goldgenie, 24K altın iPhone 8 için de talep formu oluşturmuş. Hatta altına da cihazın beklenen özelliklerini yazmayı da ihmal etmemiş.

iPhone X satış fiyatı 1.000 ila 1.200 dolar olması bekleniyor. Goldgenie’nin bu fiyatı katlayacağına şüphe yok. Zira firmanın 3.258 dolara satılan 24K altın iPhone 7 Plus modeli bulunuyor. İşi elmaslarla taçlandırmak isteyen kullanıcılar iPhone 7 modeline 19.500 dolara kadar ödeyebiliyor. iPhone X modelinin halihazırda oldukça pahalı olması beklenirken, altın ve elmasla kaplanınca fiyatı ne kadar olur işte orası meçhul. Goldgenie’nin resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...