reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

1

iPhone’u fren balatası olarak kullanırsanız ne olur? [Video]

Üst seviye akıllı telefonlar için 3 bin liradan daha fazlasını gözden çıkardığımız bir dönemde akıllı telefonlardan daha gelişmiş özellikler beklememiz gayet normal. Ancak beklediğimiz özellikler arasında fren balatasının yerini alması olmadığı kesin. Yine de bu düşünceyi deneyimleyerek sonucu öğrenmek isteyen YouTube kanalının gerçekleştirdiği deney, iPhone‘un fren balatası olarak fena iş çıkarmadığını gösteriyor.

Porsche 911‘in fren balatalarının yerine yerleştirilen iPhone modelleriyle yapılan denemelerde otomobil farklı hızlardayken frene basılıyor ve iPhone’ların işe yarayıp yaramadığına bakılıyor. Genel olarak gayet başarılı bir iş çıkaran iPhone birkaç denemeden sonra doğal olarak aşırı sürtünmeden ve sıcaktan dolayı alev alıyor. Cihazlar otomobilden çıkarıldığında ise tahmin edebileceğiniz üzere kullanılamaz hale geldikleri görülüyor. Sonuç olarak eğer fren balatasında bir sorun varsa ve yanınızda yedek olarak tuttuğunuz birkaç iPhone bulunuyorsa artık bu iPhone’ların kısa süre de olsa sizi idare edebileceğini biliyorsunuz.

YORUMLAR
  • Ceranimo

    Adamda 2 gram beyin yok. Ne kadar boş, aptal ve saçma bi Youtuber bu ya? Bi de diyo “Never use your iphone as a break pad (bi iphoneu asla balata olarak kullanmayın)”

    He amk işimiz gücümüz yok balata yerine iphone kullanıcaz beynini z.ktğm.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...