YENİ
PS4 Pro incelemesi PS4 Pro incelemesi

POPÜLER

Mandatory Credit: Photo by Jamie Simonds/BAFTA/REX (2588358h)
Joss Whedon
BAFTA: A Life in Pictures, Joss Whedon, London, Britain - 14 Jun 2013
The latest' BAFTA A Life In Picture's celebrates the career of Joss Whedon, who will join us to look back at some of the highlights from his illustrious career. Whedon is one of Hollywood's top creators, scripting several hit films including Marvel's The Avengers and creating one of television's most critically acclaimed shows, Buffy the Vampire Slayer. His most recent project is a modern adaptation of Shakespeare's Much Ado About Nothing, a film Whedon adapted, directed, produced, composed and edited.  Joss was interviewed by Francine Stock.
0

Joss Whedon şimdi de gözünü Star Wars evrenine dikti

Ünlü yönetmen Joss Whedon şimdiye kadar birçok başarılı yapımla izleyici karşısına çıktı. Şimdi de filmografisine Star Wars serisini eklemeye niyetlenmiş gibi görünüyor.

Joss Whedon kariyeri boyunca Buffy the Vampire Slayer, Firefly ve Angel gibi yapımlarla geniş kitleler tarafından tanındı. Yakın zamanda The Avengers ve Avengers: Age of Ultron‘u beyaz perdeye taşıyan isim oldu. Aynı zamanda Marvel Sinematik Evreni’nde yer alan Agents of S.H.I.E.L.D.‘ın da yaratıcılığını üstlendi. Kariyeri boyunca geeklerin gönlünde taht kuran yönetmen şimdi de gözünü Star Wars dünyasına dikti.

Sevilen yönetmen Complex‘in kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda dahil olmak isteyeceği projeleri sıraladı. Whedon, “Kendini farklı bir yorum katabileceğine inandığın bir serinin hizmetine sunmak keyifli. Diğer tür hikaye anlatımlarından da bir farkı yok. Bazı projelerde en ufak detaya kadar gözetim altında tutuluyorsunuz. Marvel ise iki filme de kendiminmiş gibi davranmama müsade etti. Böyle olursa bir James Bond filmi çekmek ister miyim? Evet. Anne Hathaway yeniden Catwoman olsa? Neden olmasın. Bir Star Wars filmi düşünür müyüm? Evet. Başlangıçta ‘Star Wars filmi çekmek istemem. Neden ki?’ diye düşünüyordum. Ardından Rogue One fragmanını gördüm ve ‘Ben de böyle bir şey yapmak isterim.’ dedim. Bir Star Wars filmi çekip, büyük resmin bir parçası olmamak güzel olurdu.” sözlerini sarf etti.

Gelecekte bizi birçok yeni Star Wars filmi bekliyor. Bunlar arasında tıpkı Rogue One gibi geçmişe dönecek yapımlar da yer alacak. Kim bilir, belki bu açıklamalar filmlerden birini Joss Whedon’ın yönetmesiyle sonuçlanır.

YORUMLAR
ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...