TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

Apple Type-C dongle
4

MacBook’ta eksik olan bağlantı noktalarını bu aksesuar sağlayacak

Apple, yeni MacBook için geliştirdiği bağlantı aksesuarını duyurdu. Yeni MacBook bilindiği üzere sadece çift taraflı kullanılabilen USB-C bağlantısına destek veriyor. HDMI, USB 3.0 ve VGA gibi bağlantılar ne yazik ki yeni MacBook’ta yer almıyor.

Bu durumun farkında olan Apple, bu sebeple yeni bağlantı aksesuarını da dün gerçekleşen etkinlikte tanıttı. Yeni MacBook modeliyle uyumlu olan bağlantı aksesuarı, MacBook’ta yer almayan bağlantı noktalarını getiriyor. 249 TL fiyatla satışa sunulacak olan aksesuarların iki farklı versiyonu bulunuyor. İlk versiyonda HDMI, USB 3.0 ve USB-C bağlantı noktaları yer alırken diğer versiyonda HDMI yerine VGA bağlantısı bulunuyor. Bu bağlantı aksesuarı sayesinde kullanıcılar hem bilgisayarlarını şarj edebiliyor hem de diğer bağlantıları kullanabiliyor.

YORUMLAR
  • Ne desem bilemedim. MacBook için 5000₺ vereceğim. Bir de 250₺ diğer girişler için.

  • Bora

    Bu iş tam olarak bir rezalete dönüşmüş durumda…insanları kalite algısının arkasına sığınarak sömürmenin de bir sınırı olmalı! bu sınır aşılmış durumda…

  • barış aydın

    Türkiye sitesinde satış fiyatı listelendi. Hiç kontrol etmiyor musunuz?

  • ilkay

    apple iyice işin suyunu çıkardı. sen tasarımdan dolayı böyle bir kusur yaratıyorsan aparatını da ücretsiz vereceksin. paket dahilinde olması gereken cihaz için bir de kalkıp 250 Lira verirsen ne anladım ben bu işten. adamlar paraya da başarıya da doydu artık. almayın aldırmayın çevrenize arkadaşlar.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...