reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

5

Microsoft yeni reklamında Apple’la böyle dalga geçti [Video]

Apple’ın yeni klavyeyle birlikte “artık bilgisayardan farkı yok” dediği iPad Pro’ya Microsoft, Surface Pro 4’le cevap verdi. Yazılım devi, yeni reklam filminde Apple’ın bu cesur söylemiyle epey dalga geçti. iPad Pro ve Surface Pro 4‘ün karşı karşıya geldiği reklam filminde iki cihaz, sesli asistanlar Cortana ve Siri yoluyla dile geldi. Siri’nin “Artık benim de klavyem var, ben de senin gibi bilgisayarım” söylemi üzerine Cortana’nın soruları Siri’yi epey köşeye sıkıştırdı. Görünürde belki ancak performans ve çalışma prensibi olarak hala bir tabletten ibaret olan iPad Pro için parti erken bitti.

YORUMLAR
 • Ertan Can Atik

  Microsoft’u pek sevmem ama doğru konuşmuşlar.

 • Burhan

  Microsoft önce Windows Phone’u adam etsin sonra dalgasını geçsin ;))

 • Solo – Türk

  Doğru söylüyorlar.

 • BenimYarimFanBoydur

  Kardeş bilmem farkında mısın ama video’da tablet pc’leri kıyaslıyorlar. Marka fanatizminden başka yaptığınız iş yok ha. Adamlar birkaç ay sonra HoloLens’i kullanıcılara açacak, hologramla tüm dünyayı değiştirecek siz hala Windows Phone’u adam etsin ;)) he gülüm.

 • mrt

  dalga geçmek reklamda olmaz yapılması saçma birkere apple ın beleş reklamını yapıyorlar haberleri yok dalga gçmeye çalısarak da kendi marka imajını zedeliyor microsoft benim gözümde iyice küçüldü bu hareketler benim teknolojim var ama müşterim yok hareketleri adamlar pc de lider ama küçük şirket gibi davranıyor

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...