reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

5

Opera’da ücretsiz VPN dönemi başlıyor

Bilgisayarda kullanmak için birçok farklı VPN yazılımı bulunuyor fakat bu yazılımlar genelde kısıtlı özellikleri ücretsiz sunarken bazı özellikler için ücret talep ediyor. Opera ise VPN’i tarayıcının içerisinde gömülü halde servis ederek kullanıcıları büyük bir zahmetten kurtarıyor. 

Opera’nın yeni sürümünde VPN’i kullanabilmek için özelliği aktif etmek yeterli oluyor. Ayarlara giderek özellik aktifleştiriliyor ve sonrasında internette güvenli bir şekilde gezinmek mümkün oluyor. Tarayıcı bazlı olan özellik kullanılırken farklı uygulamalarda kimliğin gizlenmediğini belirtmek gerekiyor.

Hiçbir üyelik gerektirmeyen özellikte herhangi bir kısıtlama da bulunmuyor ve kullanıcılar istedikleri süre boyunca VPN’den faydalanabiliyor. Var olan Opera sürümünü güncelleyerek söz konusu özelliğe kavuşabilir veya buradan Opera’nın son sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR
 • Okan

  Oh be ZenMate ten gına geldi.

 • Furkan

  Kardeşim, bir de imleme’yi doğru yapsaydın.. 🙂

 • yukoko

  nasıl açılıyo

 • Okan

  Bilgisayarda internetim olmadığı için yeni operayı indiremedim aşırı derecede yavaş internete de ZenMate sayesinde girebiliyorum orasi ayrı 🙂

 • yigido

  Buradan; https://www.opera.com/tr/developer
  indirerek kullanabilirsin. Ayarlardan etkinleştir, tamamen ücretsiz ve kısıtlama yok.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...