TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

4

Photoshop hiç bu kadar kolay olmamıştı [Video]

Dergicilikten moda tasarımına, endüstriyel tasarımdan sanatsal uygulamalara kadar tasarım ve sanat dünyasının hemen her alanına nüfuz etmiş Adobe uygulamaları, kuşkusuz Adobe’yi modern dünyada vazgeçilmez bir konuma yerleştiriyor. Başta küresel ısınma olmak üzere pek çok sorunun tasarım sayesinde çözüleceğine inananlar giderek artarken, Adobe de tasarım ve sanatın sınırlarını adeta ortadan kaldıran, sezgiselliği birinci sıraya koyarak tasarım kapılarını herkese açan gelecek vizyonunu paylaştı.

Bunun için özel bir video hazırlayan Adobe, bize cihazlarla insanların arayüzü atlayıp doğrudan etkileşim kurabildiği bir gelecek gösteriyor. Mobilya tasarımından film düzenlemeye kadar sanat ve tasarımın her alanında kullanılabilecek çeşit çeşit uygulamanın yer aldığı bu heyecan verici videoda gösterilenlerin onda birini dahi görebilirsek, bizi gerçekten de farklı bir dünya bekliyor demektir.

VİDEO

YORUMLAR
 • Yohamua

  Yoh amuuğaa

 • Can

  Surface pro da gerceklestirilmis neden acaba

 • agkayacaner

  ağzım açık izledim denebilir.

 • gokhan babur

  çimlerin üzerinde bende yaparım onu…sen sıkıyorsa o atları asfalt yada düz bir zeminde koştur da birde öyle dolgu yapsın göreyim ben..
  çim üzerinde ne olacak dolguyu yanlıs yapsa bile hatalar görünmez.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...