TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

pokemon
4

Pokemon GO en büyük güncellemesine kavuştu

Pokemon GO her yeni güncellemede kendini geliştirmeye devam ediyor. Genelde küçük yenilikler sunan bu güncellemelerin sonuncusu, oyuna bazı radikal değişiklikler getiriyor. 

Öncelikle bu güncellemeden sonra Pokemon’ların ne kadar yakında olduğunu gösteren sağ alttaki bölümde değişiklik yapılıyor. Bir süredir Pokemon’ları yakınlığına göre sıralayamayan sistem tamamen devre dışı bırakılıyor ve yakınlarda yer alan Pokemon’lar rastgele gösteriliyor. Ayrıca artık karakterimiz kişiselleştirilebiliyor ve dolayısıyla eğer oyunun başında karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirmediyseniz artık özelleştirme ekranına geri dönebilirsiniz.

Bir diğer önemli yenilik ise transfer kısmında yaşanıyor. Sağ alttaki küçük bir menüye gelen transfer seçeneği için artık ekranın en altına inmeye gerek kalmıyor. En iyi Pokemon’lar favoriye alınabiliyor ve bunların yanlışlıkla transfer edilmesinin önüne geçiliyor. Fazla da bir işe yaramayan güç tasarrufu modu da bu güncellemeyle birlikte kaldırılıyor. Bunların yanında oyun her açıldığında farklı uyarılar gösteriliyor ve oyunu oynarken dikkatli olunması gerektiği belirtiliyor. iOS ve Android için güncellemenin yayında olduğunu belirtelim.

YORUMLAR
 • Pixel

  İnsan apk de koyardı 🙂

 • pixeler

  apk linki varsa atabilir mi biri?

 • Feyzeddin Önal

  Geçen hafta gelen güncellemeyi şimdi anlatmak…

 • Batuhan Öz

  Güncelleme 1 Ağustos 2016 tarihinde yayınlandı. Haber de 1 Ağustos 2016 tarihinde yazılmış. Sorun nerede?

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...