YENİ
Huawei Mate 10 Pro ilk bakış Huawei Mate 10 Pro ilk bakış

POPÜLER

Resident Evil Afterlife beyaz perdeye geliyor

Filmin yönetmenliğini, ilk filmde de bu görevi yerine getirmiş olan ve serinin senaristliğini de yürüten Paul W.S. Anderson üstlenmiş. Elbette Alice rolüyle seksi oyuncu Milla Jovovich de Resitend Evil Afterlife’ta görebileceğiz. Bu arada kadroda, geçtiğimiz yıl noktalanan Prison Break dizisinden Wentworth Miller’ın bulunduğunu da söylemeliyiz.
MÜCADELE DEVAM EDİYOR
Yeni filmde de, serinin önceki filmlerinden alışık olduğumuz gibi virüsün etkilerinden zarar görüp birer ikişer zombiye dönüşen insanların arasında sağ kalanları bulup kurtarmaya çalışan Alice, bu görevini sürdürmeye devam ediyor. Ancak serinin son filminde Alice’ın Umbrella Corporation ile olan savaşı yeni bir boyut kazanıyor. Umbrella Corporation’a karşı eski bir arkadaşından yardım alan Alice, ‘melekler şehri’ Los Angeles’a doğru yola çıkıyor, ancak oraya vardığında hiç de beklediği gibi bir tablo ile karşılaşmıyor. Binlerce zombinin ayakları altında kalan Los Angeles, artık ‘melekler şehri’ imajından bir hayli uzak olmasının yanında, Alice ve arkadaşları için ölümcül bir tuzağın da ta kendisini oluşturmaktadır.
KÜNYE
Yönetmen: Paul W.S. Anderson
Görüntü Yönetmeni: Glen MacPherson
Senaryo: Paul W.S. Anderson
Türü: Aksiyon, Korku, Gerilim
Oyuncular: Milla Jovovich, Wentworth Miller, Ali Larter, Spencer Locke, Shawn Roberts

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Resident Evil Afterlife beyaz perdeye geliyor” için bir cevap

  1. […] kaynak Paylaş etiketler: 3D, Afterlife, Evil, filmi, fragmanı, Resident, tanıtımı, tarihi, vizyonBenzer konularAvatar 2 filmi konusuSony PlayStation moveSamsung Full HD 3D LED 9000Philips’in hızlı Full HD 3D TV’siAydının kurtuluşuRamazan bayramı ne zaman kutlanırNokia C6-01 çıkış tarihi ve özellikleri30 ağustos zafer bayramının önemi30 ağustos zafer bayramı tarihi30 ağustos zafer bayramını niçin kutluyoruz […]

ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...