reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

galaxy note5
7

Samsung Galaxy Note5 için Marshmallow güncellemesi yayınlandı

Android Marshmallow güncellemesini geciktirmesi sebebiyle bazı kullanıcılar tarafından eleştiri oklarının hedefi haline gelen Samsung, bir süre önce Galaxy S6 için güncelleme vermesinin ardından şimdi de Galaxy Note5 güncellemesini yayınladı.

Daha önce sızdırılan yol haritasında Samsung Galaxy Note5’in şubat ayında güncelleneceği görülüyordu. Söylentiler doğru çıktı ve güncelleme yavaş yavaş dağıtılmaya başladı. Asya’dan başlayan güncellemeye ilk kavuşan ülke Kamboçya oldu. Güncellemenin diğer bölgelere ise önümüzdeki haftalarda gelmesi bekleniyor. Telefonların operatör sürümlerine sahip kullanıcılar için ise sürecin biraz daha uzayabileceği söyleniyor. Eğer güncellemeyi hemen indirmek isterseniz buradan Android 6.0.1’i indirmeniz mümkün. Ancak cihaz garanti dışı kalabileceğinden ötürü resmi güncellemeyi beklemenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR
 • Selim Agircan

  SAMSUNG S6 AL DAHA CEBİNE KOYMADAN S7 ÇIKARTSIN.İPHONE BİLE SİRİYİTÜRKÇELEŞTİRSİN SAMSUNG SENİ ADAM YERİNE KOYMASIN SADECE PARANI ALSIN YOLSUN SENİ. SAMSUNG A BİŞEY SÖYLEYECEKSEN DUVARA DÖN VE KONUŞ SENİ DİNLEMEYEN SAMSUNG DAN ÇOK DAHA ETKİLİ OLUR. TÜRKİYE DİSTİRİBÜTÖRÜ DESEN PATRONUNDAN DAHA ZAVALLI. AĞZINI AÇIPTA YAW TÜRKİYEDE BU KADAR BÜYÜK PAZARIMIZ VAR BİŞEYLERİ TÜRKİYEYE GÖRE YAP DİYEMEZ TÜRK OLDUĞU HALDE. KLAVYE İNGİLİZCE SVOİCE İNGİLİZCE YA ALAN BEN GİBİLER ENAYİİİİ…..

 • Mustafa

  klavye ayarlarından, Türkçe karakterlerin olduğu klavyeyi seçebilirsin. telefonunda hazır yüklü Google asistan varken neden svoice ile uğraşıyorsun ki. Google Asistan Türkçe destekliyor.

 • Selim Agircan

  Türkçeyi seçebiliyorsun adı var ama tuş takımından arama yapacağın zaman ı ş ü gibi türkçe harfle başlayan isimleri bulamıyor.Buda onun hala türkçe olmadığını gösteriyor.General Mobile Discovery ,Avea İntouch gibi telefonlarda bile bu kusursuz çalışıyorken samsung neden yapmıyor bu basit olayı

 • m.ç.

  Hocam önce tlf kullanmayı öğren sonra samsunga laf et. Türkçe klavyeyi telefon yükleyip bahsettiğin karekterleri zaten klavyede görebilirsin 🙂

 • Berke Aslan

  Arkadaşlar 2 gündür note 5 için sm-n920c modeline android 6 geldi deniliyor bende o modeli kullanıyorum ama hala güncelleme gelmedi bana

 • Selim Agircan

  Ben türkiyede samsung kullanmam için android marketten destekl mi almalıyım. Arama tuşlarından türkçe isim ve Soyisim beraber yazabiliyormusun.Ben sana şunu söyleyeyim seni telefon diye kullanırım. Kullanmadım telefon kalmadı ve Türkçeyi en berbat kullanan telefon samsung. S voice dünyanın kullandığı ve siriyi geride bırakan bir asistan.Bu varken ben neden google asistanı kullanayım.

 • Mustafa

  Kamboçya’da satılanlara gelmiş. haberdeki linke tıklayarak, Türkiye’ye gelip gelmediğini takip edebilirsin.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...