TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8
5

Samsung Galaxy S8 hakkında yeni iddialar

08 Ekim 2016

Samsung’un önümüzdeki yıl satışa sunacağı Galaxy S8 ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. ETNews isimli sitenin aktardığı habere göre Galaxy S8, neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip olacak.

Telefonda ana ekran tuşunun yer almayacağını söyleyen ETNews, kısa bir süre önce paylaştığımız Apple haberinde olduğu gibi parmak izi sensörün Galaxy S8’deki ekrana entegre edileceğini iddia ediyor. HTC, Huawei, Apple ve Xiaomi’nin piyasaya sunduğu telefonlarda olduğu gibi Galaxy S8’de de çift kameranın yer alacağı söyleniyor. 4K çözünürlüklü ekranla birlikte geleceği konuşulan Galaxy S8’in önümüzdeki yılın şubat-mart ayında tanıtılması bekleniyor.

*Haberde kullaılan görseller temsilidir.

YORUMLAR
 • Buda patlayan cinsten çıkmaz umarım 🙂

 • mertcan süer

  ayrıca telefonun kutusu 5 kilo ağırlığında olacak yanında hediye yangın tüpü verilecekmiş söylentiler arasında.

 • Fatih Can Yaykın

  S8 aynı zamanda akıllı patlama teknolojisine sahip olucak ve Note 7’den 4 kat daha fazla alanda patlama hissini verecek cihaz ayni zamanda C4 yerine kullanilabilecek Kore Ordusu’nun Askeri Teçhizatlarında yer alacak şimdiden başka ülkelerde bu ürünü ön sipariş verdi.

 • Zafer

  Balık tutmak için S8 serisi dinamik bir patlayıcı görevini görebilir. Kızıl ötesi ışını ile rafadan yumurta pişirelim isteriz yani, ayrıca kenara monte tırnaklar pervane olup Tv kumandası ile çalışan bir drone a dönüşüp kamerasını aktif olarak havadan kulanabilelim isteriz.

 • Zafer

  AÇ KALMADAN KOLAY KİLO VE 3GÜNDE SONUÇ. ..ENERJİ KOLESTROL TRİGLİSERİD KARACİĞER YAĞLANMASI, UYKU, BAĞIŞIKLIK, DAMAR SAĞLIĞI, ÇOCUK VE CİNSEL SAĞLIK, CİLT LEKELERİ DOĞAL ÇÖZÜM VE SAÇ DÖKÜLMESİ, HÜCRE BESLENMESİ VB. KİŞİYE ÖZEL PROGRAM VE ÖZEL BESLENME İLE DOĞAL ÇÖZÜM İÇİN 0507 00 88 178 ULAŞABİLİRSİNİZ.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...