TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

3

Samsung yeni reklamlarında Galaxy S6 edge ile iPhone 6’yı karşılaştırıyor [Video]

Kavisli ekran tasarımıyla farklılık yaratmayı başaran Samsung, bu ekranın neler yapabileceğini ve Galaxy S6’nın diğer özellikleriyle diğer telefonlardan nasıl öne geçtiğini yayınladığı yeni reklam filminde anlatıyor. Samsung Galaxy S6 edge‘in iPhone 6 ile karşılaştırıldığı videoda iPhone’da olmayan özellikler vurgulanıyor.

Daha önce de birçok reklam filminde iPhone’u hedefine alan Samsung’un yayınladığı iki reklam filminde Galaxy S6’da olan ve iPhone 6‘da olmayan özellikler vurgulanıyor. Kavisli ekrana gelen bildirimler, kablosuz şarj, geniş açılı fotoğraf çekme olanağı gibi özelliklerin bahsedildiği videoda 6’nın 6’dan daha üstün olduğu (6>6) belirtiliyor. Ayrıca videoların sonunda “Tüm akıllı telefonlar eşit değildir” sloganının altı çiziliyor. Samsung’un bu reklamlarla birlikte iPhone kullanıcılarını da tarafında çekmek istediği görülüyor. Ne kadar başarılı olacağını görmek için ise bir süre daha beklememiz gerek.

VİDEO

YORUMLAR
  • Hakan Ç.

    Bugüne kadar kullanmadığım bir telefon markası olmasına rağmen ilk defa Samsung S6 Edge ile iyi iş çıkarmış! Tebrik etmek lazım.

  • ziya

    Apple sadece bir çöp dalga geçmeye değmez sonra apple kendini bişey sanar mazallah

  • Ömer Demir

    Çöp olduğu için dünyanın en zengin markası.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...