TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

6

Samsung’dan Apple’a ince gönderme

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus olmak üzere iki farklı modelle boy gösteren Apple’a ilk gönderme, tahmin edebileceğiniz gibi en büyük rakibi Samsung‘dan geldi.

Canlı yayına paralel anlık paylaşım yaptığımız iPhone 6 lansmanı sonrası dikkatleri üzerine çeken Apple, tanıtımın bitmesiyle birlikte rakiplerinin eleştirilerine maruz kaldı. Öyle ki hatırlayacağınız gibi daha önce şarj ve tablet konularında açıkça Apple’ı hedef alan Samsung Filipinler, iPhone 6’yı da boş geçmeyerek Twitter üzerinden bir mesaj paylaştı. Yayınlanan görselle Steve Jobs‘ın bir zamanlar sarf ettiği “Kimse büyük ekranlı telefon almak istemez” cümlesini hatırlatan Güney Koreli üretici, Apple’ın tek elle kullanımı zor olan yeni iPhone 6 modellerine manidar bir göndermede bulundu. Apple’ın kendisiyle çeliştiğini ima eden Samsung, aynı görselde “büyükten daha fazlası” etiketiyle Galaxy Note 4’ün iPhone 6’dan üstün özelliklere sahip olduğunu ve Apple’ın yeni cihazlarının boyut farkından başka önemli bir yenilik getirmediğini ifade ediyor. İkili arasında rekabeti daha da kızıştıracak bu hamle sonrası bakalım diğer markaların iPhone 6’ya karşı tutumları nasıl olacak?

YORUMLAR
 • Yusuf Çatalkaya

  “Birgün herkes androidli olacak”

 • ali koç

  Ezik note 4 alacağıma gider 3249 lira acımadan verir iphone 6+ 128 gb alırım keyfime bakarım

 • Murat

  Haklısın Apple’ın koyunları çok nasılsa kardeş 😉

 • umut

  Sende haklısın kardeş biz sizin kadar zengin değiliz yavasladikca telefon değişelim

 • Umutcan

  Kimse iOS telefon kullanmadan anlayamaz. AndroidOS u bıraktığım için çok mutluyum. Android dediğin telefon virüsü kendine çekiyor. Apple kendine has yüklü gelen bi anti virüs sistemi var tek yeter bence 🙂

 • Sercan Ersan

  ucuz mallara para verecek kadar zengin değilim. iOS FOREVER!

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...