reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

2

Samsung’un Marshmallow güncellemesi için yeni yol haritası belli oldu

Samsung‘un güncelleme politikası son zamanlarda sıkça eleştiriliyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Koreli teknoloji devi bu konuyla ilgili bir davayla bile karşı karşıya kalmıştı. Şirketin Marshmallow güncellemesiyle ilgili ortaya çıkan yeni yol haritası ise Samsung kullanıcılarının bir süre daha beklemek zorunda kalacağını gösteriyor.

samsung

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bilgilerde ocak ayında Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 varyasyonlarına güncellemenin geleceği ortaya çıkmıştı. Ancak ayın sonlarına geldiğimiz bugünlerde Samsung’dan halen konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Yeni sızan yol haritası ise güncellemenin çıkış tarihlerinin ertelendiğini gösteriyor. Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus gibi Samsung’un en yeni modellerine güncellemenin şubat ayında verileceği görülürken daha eski cihazların mart ve nisan ayları içerisinde güncellemeye kavuşacağı belirtiliyor. Samsung’dan resmi bir açıklama gelmediği için bu listenin doğruluğu kanıtlanmış değil ancak birçok firmanın hali hazırda söz konusu güncellemeyi dağıtmaya başladığı düşünülürse Samsung’un 1-2 ay içerisinde güncellemeleri yayınlamaya başlaması imkansız görünmüyor.

YORUMLAR
  • Miraç

    Geriye kalan cihazların başı kel mi ? Ayıp Samsung ayıp! Apple’ın tasarımından esinleneceğine satış sonrası desteğinden, yazılım desteğinden örnek al biraz! Örnek al ve utan.

  • Hasan

    Bukadar gecikecekse hiç çıkarmasınlar daha iyi..

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...