reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

3

Sevgili değil dövecek adam bulan uygulama

Fight Club izleyen hemen hemen herkes benzer bir oluşum kurmayı veya üye olmayı aklından geçirmiştir. Özellikle plaza hayatından sıkılan beyaz yakalıların hayalini kurduğu oluşum nihayet gerçek oldu. Hem de bir mobil uygulama olarak.

İsminden ve arayüzünden de anlayacağınız üzere Rumblr isimli uygulama, Tinder mantığıyla çalışıyor. Ancak parmaklarınızı bu kez sevgili bulmak için değil dövecek adam bulmak için sağa sola kaydırıyorsunuz. Kendinize uygun bir “eş” bulduğunuzda sohbet ekranı açılıyor ve dövüşeceğiniz yeri kararlaştırıyorsunuz. Rumblr’ı yalnızca müsabık olmak için değil aynı zamanda çevrenizde düzenlenen müsabakalara izleyici olarak katılmak için de kullanmak mümkün.

Şimdilik yalnızca web uygulaması olarak çalışan Rumblr’ın mobil platformlara gelip gelmeyeceği belli değil. Bu cesur projenin gerekli izinleri alamayıp yalnızca fikir aşamasında kalması çok daha olası gözüküyor.

YORUMLAR
  • Anasayfalarında iOS için ekran görüntüleri var yakında mobile de gelecek. Ama insanların birbirlerini yaralamalarına belki de ölümlerine sebep olabilecek bir platform olduğu için çok fazla olumsuz eleştiri alacakları kesin. Ama ilginç bir fikir tabi 🙂

  • HadiBakalim

    Bu sacma yorumun beni acayip sinirlendirdi adamim senin agzini burnunu kirmak istiyorum.

  • Web uygulaması falan değil, fake app. Çalışmıyor.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...