reklamı kapat
YENİ
iPhone X ve tüm özelikleri! iPhone X ve tüm özelikleri!

POPÜLER

Türkiye’nin ilk sosyal alışveriş sitesi Kipru yayında!

Amerika’da bir hayli dikkat çeken bu model, yüz binlerce satış işlemi ve milyon dolarlarca tasarruf imkanı sağlamasının yanında, hem tüketici, hem de hizmet sunanlar tarafında çift taraflı bir kazanç yaratıyor.

FIRSATLARIN BULUŞTUĞU MODEL
Kipru üzerinde kampanyalara katılan hizmetler arasında yeme-içmeden eğlenceye, güzellik bakımından sinema ve tiyatro gibi etkinliklere kadar pek çok ve her gün yenilenen sektörler bulunuyor. Bu modeli bir iletişim kanalı olarak kullanan işletmeler; müşteri kazanımı, deneysel pazarlama, kulaktan kulağa pazarlama ve mevcut müşteri sadakatini geliştirme gibi fırsatlardan da yararlanma fırsatını yakalıyor. Kipru’yu kullanan kullanıcılar, Facebook, Twitter ve FriendFeed gibi sosyal paylaşım araçları üzerinden sosyal ağlarında bağlantıda bulundukları diğer kişilere de haber verebiliyor ve böylece toplu alışveriş indiriminden yararlanabiliyorlar. Şu anda İstanbul ve İzmir’de aktif olan Kipru, hizmet modelini 1 yıl içinde 10 ile daha ulaştırmayı amaçlıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Türkiye’nin ilk sosyal alışveriş sitesi Kipru yayında!” için bir cevap

  1. […] vardır, hatırlamak isteyen ya da öğrenmek isteyenlere şu iki haberi göstermek isterim. 1, 2, ayrıca bu videoyu da izleyebilirsiniz, ya da hazırladığımız kısa tanıtım videosuna […]

ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...