TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

4

WhatsApp’ın PC ve Mac uygulaması yayınlandı

Bilgisayarla uğraşırken devamlı olarak telefonunuzu kontrol etmekten sıkıldıysanız ve WhatsApp’ın web uygulaması da sizin için yeterince iyi değilse güzel bir haberimiz var. WhatsApp‘ın merakla beklenen masaüstü uygulaması nihayet yayınlandı.

WhatsApp’ın sitesi üzerinden yapılan duyuruyla kullanıma sunulan uygulama, temel olarak web uygulamasıyla benzer şekilde çalışıyor. Uygulamayı kullanabilmek için telefonda WhatsApp’ın kullanılıyor olması gerekiyor zira uygulama, cihazla senkronize bir şekilde çalışıyor. Uygulama mağazasında yer almayan masaüstü uygulaması, direkt olarak WhatsApp’ın resmi sitesinden indirilebiliyor. Uygulama Windows 8 ve OS X 10.9‘un üzerindeki cihazlarda çalışabiliyor. Yeni yayınlanan uygulamayı buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR
  • Oğuz Tanrıkulu

    İnsan linux’a da çıkarır 🙁

  • Eniyisizsiniz

    Dunyada 1.6% kullanim oranina sahip bir isletim sistemine gelmedi diye aglayanlari da gorduk sonunda. ChromeOS ve SteamOS da neden yoksa Linux’ta da yok kardes.

  • firefox, opera ve chrome için whatsapp masaüstü kullanım eklentisi mevcut. açıkçası duyurusu yapılan yazılım ve eklentiler arasında gözle görülür hiç bir fark yok.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...