TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

2

Xbox One – PS4 birlikteliğine yeşil ışık

PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularının birbiriyle oyun oynayabilmesi uzun zamandır kullanıcıların hayallerini süslüyor. Ne var ki her iki taraftan da konuyla ilgili net adımlar gelmiyor. Microsoft son zamanlarda bu konuya sıcak yaklaştığını belirtmişti ve şimdi bir kez daha bu tavrını koruduğunu dile getirdi.

Konsolları kasıp kavuran Rocket League‘i PC ve konsolların bir arada oynayabilmesi, PS4 ve Xbox One’ın da böyle bir bağlantı kurabileceği düşüncesini akla getirmişti. Yapımcılar da Microsoft cephesinden olumlu cevap aldıklarını ancak Sony’nin şimdilik herhangi bir tavır almadığını aktarmıştı. Xbox’ın pazarlama ekibinin başındaki isim Aaron Greenberg, yapılan bir röportajda PSN ve Xbox Live’ın birlikte çalışabilmesini tamamen desteklediklerini belirterek topu yine Sony’ye attı. Sony’nin inadından ne zaman vazgeçerek cross platform desteği sunacağını ise zaman gösterecek.

YORUMLAR
  • Kenan

    Birleştirin abi şu platformları. İnsanlar istediği konsolda zevkini çıkara çıkara diğer konsoldakilerle mp oynasın çok zevkli birşey. Şu ana kadar çıkmaması bir eksi ama inşallah artık mümkün olur.

  • Ibrahim Erdoğan

    Cidden şu iki platform birleşirse tadından yenmez.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...