3x stronger suction power: Eufy RoboVac 35C

Eufy RoboVac 35C

LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSECTETUR ADIPISCING ELIT. EUFY ROBOVAC 35C TE ENIM IUDICEM AEQUUM PUTO, MODO QUAE DICAT ILLE BENE NORIS

Itaque a sapientia praecipitur se ipsam, si usus sit, sapiens ut relinquat. Duo Reges: constructio interrete. Quid enim de amicitia statueris utilitatis causa expetenda vides. In schola desinis. At iam decimum annum in spelunca iacet. Que Manilium, ab iisque M. Et quod est munus, quod opus sapientiae? Verba tu fingas et ea dicas, quae non sentias? Dolere malum est: in crucem qui agitur, beatus esse non potest. Cum autem in quo sapienter dicimus, id a primo rectissime dicitur. Hic nihil fuit, quod quaereremus. Suo genere perveniant ad extremum.


Nereye gittiğinin farkında

Gövdesi gelişmiş sensörlerle donatılan Samsung Powerbot, Samsung’un özel FullView Sensor 2.0 teknolojisiyle destekleniyor. Böylelikle nereye gitmesi gerektiğini tam olarak algılayabilen cihaz, geniş yüzey üzerindeki çok dar alanları ya da küçük engelleri saptayabiliyor.** Yüksek verimlilikle evi temizleyen akıllı robot, özellikle temizlemesi zor köşeleri üç kez yüzde 10 daha fazla emiş gücüyle temizliyor.

İşini ciddiye alan Samsung Powerbot, söz konusu duvar kenarları olduğunda da kullanıcıya tam performans sunuyor. Edge Clean Master özelliği sayesinde sahip olduğu fırçalar yardımıyla, duvar kenarında toz veya kir birikmesine izin vermiyor. Ağız tarafına çok yakın konumlanan sert fırçaları duvar kenarına dokunduğunda daha fazla tozu temizlemesinde yardımcı oluyor. Böylelikle çok daha dikkatli ve titizlikle köşe bucak temizlik yapılıyor. Kullandığı geniş fırça, geniş alanlarda Powerbot’un daha hızlı ve verimli çalışmasını mümkün kılıyor. Tam 290 mm genişliğiyle geleneksel 204 mm fırçalara kıyasla yüzde 42 daha geniş olan Powerbot fırçası, yüzey alanı büyük bölgelerde daha az hareket ederek daha kısa sürede temizlik yapıyor.

Farklı yüzeyleri algılayabilen akıllı robot süpürge, emiş gücünü de buna göre ayarlayabiliyor. Intelligent Power Control desteği, ideal emiş gücünü ayarlamasında yardımcı oluyor. Yerde cihazın takılabileceği engeller içinse Easy Pass özellikli tekerlekler yardıma koşuyor. Daha da geliştirilen Easy Pass tekerlekler gövdeyi yerden 15 mm yükseğe kaldırabiliyor. Böylelikle cihaz halı ve benzeri engellere takılmadan üzerlerine çıkıp daha sonra zemine rahatlıkla inebiliyor. Siz evde yokken de akıllı süpürge rahatlıkla temizlik yapabiliyor.


CYCLONEFORCE YETENEĞİYLE DONATILAN SAMSUNG POWERBOT ROBOT SÜPÜRGE BU SAYEDE FİLTRESİNİ TEMİZ TUTUYOR VE TIKANMALARIN ÖNÜNE GEÇMEYİ BAŞARIYOR


Yüksek emiş gücü

Söz konusu Samsung Powerbot’un kendi filtresi olduğunda da temizlik kolaylaşıyor. CycloneForce özelliğiyle gelen robot süpürge uzun süre boyunca yüksek emiş gücü sağlarken; tozu ve kiri havadan çekerek dış hazneye hapseden güçlü bir merkezkaç kuvveti oluşturuyor. Bu sayede Samsung Powerbot’un filtresinin temiz tutulması sağlanıyor ve tıkanmasının önüne geçiliyor. Samsung Powerbot nokta temizleme özelliği ile de fark yaratıyor. Robot süpürgeyi kumandasından yansıyan bir yönlendirme ışığı aracılığıyla rahatlıkla idare edebiliyorsunuz. Bu sayede robot süpürge, sadece istediğiniz alanları temizliyor.

Siz oturup bir kahve molası vermişken, evi dip bucak temizleyen Samsung Powerbot, gücü azaldığında ya da işini bitirdiğinde otomatik olarak şarj istasyonuna dönüyor.*** Böylelikle sizin robot süpürgeyi ayrıca takip etmenize de gerek kalmıyor. Robot süpürgeyi akıllı telefonunuz üzerinden kontrol etmeniz de mümkün.****Detaylı bilgi için hepsiburada.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


* Yukarıdaki karşılaştırmalar Samsung VR10F71UCAC modeli ile gerçekleştirilmiştir.
** Açık alanda Harita Hafıza özelliği çalışmamaktadır
**** Ürün oto modda açıldığı takdirde evde kimse olmasa bile çalışmaya devam etmektedir.
***** Akıllı telefondan kontrol için SmartThings uygulaması indirilmesi gerekmektedir. iOS ve Android uyumlu akıllı telefonlarda geçerlidir.