reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Apple AirTag entegre gelişmiş elektrikli bisiklet: “Juiced RipRacer”

Elektrikli bisiklet pazarının öne çıkan isimlerinden Juiced, bu sefer yine dikkat çekmeyi başaran Juiced RipRacer modeli ile karşımızda.

Advertisement

Kısa süre önce duyurusu yapılan Juiced RipRacer elektrikli bisiklet model, firmanın artık ikonik hale gelen retro sayılacak tasarım çizgisini devam ettiriyor. Farklı renklerde hazırlanan ve gündelik gezinti yanında arazi sürüşlerini de odak noktasına alan bisiklet, iki farklı teknik versiyona sahip.

120 kg’a kadar taşıma kapasitesi olan kalın lastikli bisiklet, Class 2 RipRacer sürümüyle 32 km/s hız ve 56 km kadar menzil sunuyor. Bu menzil 52V 10.4Ah pilden geliyor.

Class 3 RipRacer versiyonu ise daha güçlü bir seçenek konumunda. Bu versiyon 45 km/s hıza çıkabiliyor ve 52V 15.6Ah pil paketiyle 88 km kadar menzil getiriyor. Bu menzil değerlerinin sürüşe ve sürücü ağırlığına bağlı olarak değiştiğini belirtelim.

Su geçirmeyen ve çıkarılabilir pil paketinde kaybolmaya karşı Apple AirTag entegre şekilde gelen (Kişiler başka AirTag ile değiştirebiliyor) elektrikli bisiklet, hidrolik disk frenlere sahip ve yerleşik LED aydınlatma da taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet “Juiced RipRacer” fark yaratmayı bildi

Ortak olarak 750W gücünde arkaya konumlandırılmış elektrik motoru üzerine kurulan bisikletlerden Class 2 RipRacer sürümü 1.399 dolar, Class 3 RipRacer sürümü ise 1.599 dolar yurt dışı fiyatlarına sahip. Juiced imzalı elektrikli bisikletlerin ileride Türkiye’de de satılmasını umut ediyoruz.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept