reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Doğan Trend Otomotiv, ürün gamına BIMAS BIKES'ı da ekledi

Doğan Trend Otomotiv, portföyüne elektrikli bisiklet markası BIMAS BIKES’ı da ekledi

Doğan Holding çatısı altındaki Doğan Trend Otomotiv, Hollanda markası BIMAS BIKES ile elektrikli bisiklet ve scooter ürünlerini de portföyüne ekledi.

Advertisement

Yapılan açıklama göre iş birliği kapsamında, BIMAS BIKES çatısı altındaki elektrikli bisikletler markası BIMAS ve elektrikli scooter markası OKAI, Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle tüketicilerle buluşacak.

Aktarıldığı kadarıyla BIMAS markalı bisikletler City, Comfort, eFolding ve eCargo olmak üzere 4 ana kategoride sunuluyor. OKAI’nin ise herkes için kullanışlı, güvenli ve eğlenceli e-scooter seçenekleri bulunuyor.

Doğan Trend Koşuyolu merkezindeki imza törenine katılan Hollanda Başkonsolosu Arjen Uijterlinde, “BIMAS BIKES ülkemizin önemli markaları arasında yer alıyor. Her biri kendi alanında uzman iki markanın buluşmasını önemli bir adım olarak görüyoruz. Hollanda ile Türkiye arasındaki iş birliklerini önemsiyoruz ve benzer iş birliklerini desteklemeye hazırız” diye konuştu.

BIMAS BIKES Yönetim Kurulu Başkanı Emre Erciyas ise, “BIMAS BIKES olarak, bisikletin ana vatanı Hollanda’da başarılı olmuş modellerimizle yüzde 10’a yakın bir paya ulaşmış bir markayız.

Son yıllarda özellikle elektrikli ürünlere odaklandık. Ürünlerimizi kendi tesislerimizde uluslararası kalite standardlarında üretiyoruz. Doğan Trend Otomotiv’le yaptığımız anlaşma kapsamında elektrikli şehir içi mobilite ürünlerimizi Türkiye’de kendilerine emanet ediyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğan Trend Otomotiv, BIMAS Bikes hamlesi ile ses getirdi

Doğan Trend Otomotiv CEO’su Kağan Dağtekin ise konu hakkında, “Doğan Trend olarak elektrikli mobilite dönüşümünde ürün gamımızı genişletmeye devam ediyoruz. Yakında her otomobilin bagajında bir katlanır bisiklet ya da e-scooter olacak. Otomobil kullanıcıları artık daha fazla esnekliğe ihtiyaç duyuyorlar.

Trafik sıkıştığında veya otomobille girmenin zor olduğu yerlere gelmeden aracı park edip BIMAS ve OKAI’leriyle hem zaman kazanacak hem tasarruf yapacak hem de stres seviyelerini azaltacaklar” şeklinde konuştu.