reklamı kapat

POPÜLER

EA Access, sınırsız oyun üyeliği ile Temmuz ayında PlayStation 4'te

EA Access, sınırsız oyun üyeliği ile PlayStation 4’te!

Electronic Arts firmasının bütün oyun kütüphanesine sınırsız erişim sağlayacak abonelik servisi EA Access, Temmuz ayında PlayStation 4 kullanıcılarına sunulacak.

Microsoft‘un 5 yıl önce Xbox One kullanıcıları için sağladığı EA Access, uzun bir sürenin ardından PS4 kullananlar için geliyor. Electronic Arts tarafından sağlanan bu abonelik sisteminde Battlefield, FIFA, Titanfall 2, Star Wars Battlefront II gibi birçok oyuna rahatça ulaşabiliyorsunuz. EA Access’in fiyatlandırması aylık 4,99 dolar ya da yıllık 29,99 dolar olarak açıklandı. Xbox One konsollarda da aynı fiyatlandırma seçenekleri mevcut olarak sunuluyor. Bu hizmetin Türkiye özelinde fiyatı ise aylık 12 TL ya da yıllık yıllık 65 TL olarak kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EA Access ile sınırsız oyun kütüphanesi

EA Access ile sınırsız oyun kütüphanesi

Xbox One kullanıcıları, EA Access Vault’un içerisinde yer alan Star Wars Battlefront 2, Unravel Two, Mass Effect: Andromeda gibi 50’den fazla oyunu erişebiliyordu. Fakat PlayStation 4 kullanıcıları için henüz hangi oyunlara erişme imkanı verileceği tam olarak açıklanmadı. Bu yeni hizmeti satın almak isteyenlere PS4 ve Xbox One için ayrı üyelikler almak zorunda olduğunu da hatırlatalım. Sony, 2014 yılında erişime açılan bu üyelik modeli için PlayStation oyuncularına iyi bir değer sunmadığını belirtmişti. Ancak üyelik servislerinin popülerleşmesiyle Sony, Microsoft ile işbirliğine girerek bu modeli uygulamaya başlayacak.

Bunlar dışında bu servise abone olacak kullanıcılar, piyasaya sürülecek yeni oyunları herhangi bir satın alma işlemine gerek kalmadan 10 saatlik erişim imkanıyla ulaşabilecek. İlk Sen Oyna özelliğinden haricinde de dijital EA alışverişlerinde %10 tasarruf imkanına sahip olabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en güçlü oyun konsolu